Slash w studiu Axla Rose’a? Jest przeciek

To prawdopodobnie jedna z najważniejszych wiadomości roku dla fanów Guns N' Roses. Slash wchodzi do studia Axla Rose’a, by wspólnie z nim pracować nad nowym materiałem. Taką informację przekazała firma, która zajmuje się serwisem wzmacniaczy – m.in. dla Slasha.

O nowym albumie Guns N' Roses mówi się od miesięcy, ale bez konkretów. Wygląda jednak na to, że właśnie się ich doczekaliśmy.

Na instagramowym profilu Kruse Kontrol, firmy zajmującej się tuningowaniem wzmacniaczy, do której klientów należy Slash, pojawił się zaskakujący przeciek.

„Jest u nas Marshall Silver Jubilee Slasha. Zostawił go sam producent Caram Costanzo. Wzmacniacz potrzebuje serwisu i podkręcenia, żeby brzmiał olśniewająco podczas sobotniej sesji nagraniowej nowego materiału w studiu Axla Rose’a w Malibu. Jestem jednym z zaledwie kilku szczęśliwców, którzy pracowali przy na tym świetnym sprzęcie i mogli na nim pograć” – napisał jeden z pracowników Kruse Kontrol.

Post został wprawdzie usunięty, ale i tak nie umknął uwadze mediów za oceanem i fanów Guns N' Roses, którzy zdążyli zrobić screeny. To już niemal pewne: nowy album Guns N' Roses jest na horyzoncie!

Informacje przekazane przez Kruse Kontrol zgadzają się z tym, o czym mówił Slash, udzielając niedawno wywiadu radiostacji Chile’s Futuro.

– Po koncercie w RPA, lecimy z The Conspirators prosto do Europy, gdzie mamy kilka festiwali. Następnie wracamy do USA i Kanady. To wszystko będzie się działo do sierpnia. Później planuję trzymać się Guns N’ Roses – wyjawił gitarzysta

– Dużo zostało powiedziane o nowym albumie Guns N’ Roses, z którym właściwie nic jeszcze nie zrobiliśmy, dlatego zamierzamy się na tym skupić. The Conspirators będę mieli przerwę. Jej długość będzie zależała od tego, jak potoczą się sprawy z Guns N’ Roses – jasno postawił sprawę Slash.

Warto odnotować, że Guns N' Roses jesienią zamierzają zagrać jeszcze jedną krótką trasę koncertową. Trasa najprawdopodobniej obejmie USA i Kanadę. Wcześniej zespół wystąpi na festiwalu Louder Than Life. Będzie to pierwszy koncert grupy od czasu zakończenia Not In This Lifetime Tour w grudniu 2018 r.

Przypomnijmy: trasa Not In This Lifetime Tour wystartowała w 2016 r. W międzyczasie zespół dwukrotnie wystąpił w Polsce: 20 czerwca 2017 r. w Gdańsku i 9 lipca 2018 r. w Chorzowie.

Trasa Not In This Lifetime Tour wygenerowała blisko pół miliarda dolarów przychodu, co czyni ją jedną z najbardziej dochodowych tras koncertowych w historii muzyki.

Ostatnim albumem Guns N’ Roses pozostaje „Chinese Democracy”, głośny album wydany w 2008 r. W nagraniach nie wzięli jednak udziału Slash i Duff McKagan z obecnego (i pierwotnego) składu Guns N’ Roses.

Koszulki, płyty, a także najnowszą biografię Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV