Asking Alexandria dzieli się kolejnym singlem. Prequel „Into The Fire”

Drugim singlem z ubiegłorocznej płyty dzieli się Asking Alexandria. „Alone In A Room” to prequel historii, którą mogliśmy zobaczyć w teledysku do „Into The Fire”. W planach jest jeszcze jeden klip.

– Jeśli chodzi o napisane przeze mnie utwory, „Alone In A Room” należy do moich ulubionych – przyznaje Ben Bruce, gitarzysta Asking Alexandria. – Jesteśmy podekscytowani, mogąc się nim podzielić.

– To długo wyczekiwany prequel „Into The Fire” – wyjaśnia Bruce i zapowiada: – Panie i panowie, historia będzie miała ciąg dalszy.

– Póki co dziękujemy wszystkim za to, że dzięki wam nasz najnowszy album staje się najbardziej ekscytującym i odważnym wydawnictwem w naszym dorobku – do fanów zwraca się gitarowy fundament oraz założyciel Asking Alexandria.

Warto odnotować, że przed oficjalną premiera w internecie utwór „Alone In A room” spędził 5 tyg. na liście przebojów BBC Radio One w Anglii. Tyle samo czasu numer pnie się w górę na liście U.S. rock radio Top40 w Stanach Zjednoczonych.

Oficjalny klip do „Alone In A Room” udostępniamy poniżej.

„Asking Alexandria”, imienny, najnowszy longplay w dorobku grupy ukazał się 15 grudnia 2017 r. Krążek wyprodukował Matt Godd z From First To Last. W sumie znalazło się na nim 12 utworów. Materiał z płyty zespół będzie promował na koncercie w Polsce 13 czerwca we Wrocławiu. Wydarzenie organizuje agencja Go Ahead.

Skład Asking Alexandria tworzą obecnie: Danny Worsnop, Sam Bettley, Ben Bruce James Cassells i Cameron Liddell. Ostatnim albumem grupy pozostaje „The Black” z 2016 r.

Licencjonowany merch Asking Alexandria, w tym koszulki, bluzy, kubki i inne gadżety, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV