Angus Young sfotografowany w studiu. Nowy album AC/DC w drodze

W dzisiejszych czasach trudno się ukryć. Po wycieku do sieci zdjęć Steviego Younga, Phila Rudda, a następnie Briana Johnsona do obiegu trafiło kolejne – tym razem z Angusem Youngiem. Jest już niemal pewne, że czeka nas nowy album AC/DC.

Jeśli członkowie AC/DC chcieli zrobić fanom niespodziankę, nic z tego nie będzie. Ich pobyt w Vancouver, który może mieć jeden cel: nagranie nowej płyty, został po raz kolejny zdemaskowany przez dociekliwych dziennikarzy.

Wszystko rozpoczął kanadyjski dziennikarz Steve Newton, który zarzekał się, że widział nieopodal miejscowego studia Steviego Younga i Phila Rudda. Dzień później opublikowane zostało zdjęcie Briana Johnsona, również w studiu w Vancouver, gdzie powstały trzy ostatnie płyty AC/DC. Teraz w tym samym miejscu sfotografowany został Angus Young.

Zdjęcie udostępniamy poniżej.

Wygląda na to, że członkowie AC/DC nie zaprzeczą temu, że pracują nad premierowym materiałem – ku uciesze fanów, którzy zastanawiali się nad przyszłością grupy.

Przypomnijmy: zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami, w tym informacjami przekazanymi przez Paula Cashmere, biografa AC/DC, na kolejnym albumie australijskiej legendy miał zaśpiewać Axl Rose. Wokalista Guns N’ Roses wziął zastępstwo za Briana Johnsona podczas trasy Rock Or Bust World Tour w 2016 r.

Merch AC/DC, w tym koszulki, bluzy i książki poświęcone historii zespołu, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Matt Becker (CC BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV