AC/DC wracają? Nowe zdjęcia trafiły do sieci

Nowy album AC/DC może być bliżej niż sądzimy. Wygląda na to, że zespół przez nieuwagę sam to potwierdził. Sieć obiegły zdjęcia z planu teledysku, na których widać aktualny skład grupy. Zdjęcia pierwotnie zostały opublikowane na oficjalnej stronie AC/DC.

Pogłoski na temat powrotu AC/DC rozpalają wyobraźnię fanów od miesięcy. Blisko związany z australijską formacją Dee Snider z kapeli Twisted Sister niedawno stwierdził nawet, że gdyby nie koronawirus, nowy album AC/DC byłby już po premierze. Snider chyba rzeczywiście coś o tym wiedział. To już niemal pewne: AC/DC przygotowują coś nowego.

W weekend sieć obiegły zdjęcia, które z oficjalnej strony AC/DC przechwycili fani zespołu z Brazylii. Na zdjęciach widać członków grupy na planie teledysku. Co ciekawe, fotografie uwieczniły pierwszy raz razem na scenie perkusistę Phila Rudda i gitarzystę Steviego Younga. Jak donoszą brazylijscy fani, zdjęcia pojawiły się na stronie AC/DC, po czym momentalnie zniknęły. W sieci jednak nic nie ginie.

Według nieoficjalnych informacji AC/DC kręcili klip w lutym w Holandii, a jeśli chodzi o premierę płyty, możemy doczekać się jej jeszcze w tym roku.

Co wiemy o powrocie AC/DC? Najobszerniejsze informacje jak dotąd przekazał wspomniany Dee Snider.

CZYTAJ TEZ: HISTORYCZNA MISJA NASA/SPACEX. ASTRONAUCI PRZED LOTEM SŁUCHALI AC/DC

– To będzie cud technologii – w jednym z ostatnich wywiadów zdradził lider Twisted Sister. – To, co zostanie osiągnięte, to zjednoczenie zespołu, który znamy, na jeszcze jeden album.

– Nic nie trwa wiecznie. To jest definitywnie ostatni raz – zaznaczył ekscentryczny wokalista.

Powrót AC/DC rzeczywiście wydaje się bardzo prawdopodobny. Oprócz najnowszych doniesień wskazuje na to również fakt, że w ubiegłym roku członkowie AC/DC zostali obfotografowaniu w studiu w Vancouver, gdzie powstały trzy ostatnie płyty grupy. Czy już w najbliższych miesiącach dowiemy się więcej? Z niecierpliwością czekamy na rozwój wypadków!

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV