Wokalista polskiego zespołu zaśpiewał z Anselmo

Koncert Phila Anselmo w warszawskiej Progresji przeszedł do historii. Na długo zapamięta go Greg Ramirez Garcia, wokalista znany z występów w Vermis. Greg spełnił marzenie, wykonując z Anselmo utwór „I’m Broken”.

Grega Ramireza Garcię mogliście poznać, oglądając nasz raport video z Perlazza Studio, gdzie wokalista wraz z kolegami z Vermis rejestrował partie na nowy album grupy. Materiał zespołu, z którego możecie kojarzyć Grega, wciąż jeszcze nie został wydany. Mimo to Greg trzyma formę, co udowodnił w niedzielę podczas koncertu Phila Anselmo w warszawskiej Progresji.

Greg został zaproszony na scenę, by wspólnie z Anselmo zaśpiewać utwór „I’m Broken”. Z konfrontacji z jednym z najbardziej rozpoznawalnych numerów Pantery wokalista wyszedł zwycięsko. Nagranie, które możecie zobaczyć poniżej, nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Nasz niedawny materiał video o Vermis znajdziecie na fanpage’u RockMetalShop.pl via [link]

Jeżeli chodzi o Grega, jego drogi z Vermis rozeszły się. Wokalista od niedawna szuka nowego zespołu. Jeśli gracie metal (najlepiej thrash lub groove), macie okazję nawiązać współpracę z naprawdę konkretnym frontmanem!

Grega możecie namierzyć na Facebooku lub napisać do nas (w razie potrzeby przekażemy informację).

Przypomnijmy: Phil Anselmo wystąpił w Warszawie w ramach promocji wydanej z The Illegals w 2016 r. płyty „Choosing Mental Illness As A Virtue”. Krążek ukazał się nakładem należącej do frontmana Pantery wytwórni Housecore Records.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV