Wokalista Five Finger Death Punch świętuje 3 lata w trzeźwości

Ivan Moody świętuje trzeci rok w trzeźwości. Wokalista Five Finger Death Punch odnotował swoje osiągnięcie w mediach społecznościowych. „Przeszedłem przez to i jestem w stanie stawić czoła wszystkiemu. Trzeźwy i silny” – pisze Moody.

Ivan Moody trwa w trzeźwości. Frontman Five Finger Death Punch, który kilka lat temu o mały włos nie pogrzebał przez swój nałóg kariery zespołu, od trzech lat stroni od alkoholu. Jak sam przyznaje, wyjście z uzależnienia nie było łatwe. Moody cały czas walczy o odkupienie, starając się pomóc innym pokonać nałóg.

Wokalista niedawno oznajmił, że zamieni dwie swoje posiadłości w domy odwykowe.

– Każdy wie, że cały czas jestem w trakcie leczenia. Jestem z tego powodu z siebie dumny. To coś, co mogę nazwać moim fundamentem – opowiada wokalista.

– Chcę zrobić najlepsze, co mogę, czyli przekształcić mój dom w Las Vegas w dom dla młodych kobiet walczących z nałogiem, najprawdopodobniej w przedziale wiekowym 18-40 lat. Nie zamierzam wchodzić w szczegóły, ale taki jest plan. Druga rzecz to zrobienie tego samego, ale w Colorado i dla mężczyzn. Ta sama grupa wiekowa – swój pomysł prezentuje Moody.

Moody to przykład na to, że trzeźwość pomaga w uporządkowaniu swoich spraw. Od czasu, gdy przestał pić, wyszedł na prostą z Five Finger Death Punch. Oprócz tego założył własny biznes: specjalizującą się w produktach leczniczych CBD firmę Moody’s Medicinals. Postawa Moody’ego może się podobać.

CZYTAJ TEŻ: IVAN MOODY PRZEKAZAŁ WETERANOM WOJENNYM ŚRODKI DO DEZYNFEKCJI RĄK

Dyskografię Five Finger Death Punch zamyka tegoroczny album „F8”. Z materiałem z płyty popularni Amerykanie wystąpili w Polsce 12 lutego 2020 r. w Warszawie.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.