Ivan Moody z Five Finger Death Punch wyda tomik poezji

Ivan Moody ostatnio sprawia wrażenie człowieka, którego rozpiera energia. Wokalista Five Finger Death Punch, po godzinach prowadzący własny biznes konopny i wspierający osoby uzależnione od alkoholu, postanowił wydać własny tomik poezji.

Five Finger Death Punch kilka dni temu oficjalnie rozpoczęli prace nad nowym albumem, ale Ivan Moody nie zamierza ograniczać się wyłącznie do działań na polu muzycznym. Frontman Five Finger Death Punch jest w dobrej formie, co pozwala mu angażować się w różne przedsięwzięcia. Najnowszym jest wydanie własnego tomiku poezji (sic!). Tak, wiemy, że pisanie poezji to ostatnia aktywność, o jaką można by posądzać Moody’ego, ale to wcale nie fejk. Wiersze wokalisty wraz z ilustracjami wyda wydawnictwo Z2 Comics.

– Spośród wszystkich projektów, w które kiedykolwiek się zaangażowałem, ten jest czymś naprawdę innym – komentuje Moody.

– To jak dotąd najdziwniejsza rzecz, jakiej się podjąłem – dodaje muzyk. – Jestem bardzo zaintrygowany i podekscytowany, mogąc podzielić się ze wszystkim swoimi prowokacyjnymi, chaotycznymi i emocjonalnymi artystycznymi wizjami.

Tomik „Ivan Moody’s Dirty Poetry” ukaże się na jesieni. Ilustracje, które mają towarzyszyć wierszom lidera Five Finger Death Punch, wykonał artysta Blake Armstrong.

– Ten tomik zdecydowanie wyróżnia się jako najbardziej frywolne i unikatowe doświadczenie twórcze, jakie przytrafiły mi się w czasie mojej kariery – podkreśla Armstrong. – To satysfakcjonujące być częścią czegoś tak pokręconego, nieoczekiwanego i wyjątkowego.

Czcze gadanie, a może Moody rzeczywiście zostanie Szekspirem naszych czasów? Nic nas już nie zdziwi.

CZYTAJ TEŻ: IVAN MOODY ZAMIENI DWA SWOJE DOMY W OŚRODKI ODWYKOWE

Przypomnijmy: pod koniec ubiegłego roku w Five Finger Death Punch doszło do nieoczekiwanej zmiany składu. Z zespołem pożegnał się gitarzysta Jason Hook. Miejsce Hooka zajął utalentowany wirtuoz metalowej gitary Andy James.

Dyskografię Five Finger Death Punch zamyka tegoroczny album „F8”. Z materiałem z płyty popularni Amerykanie wystąpili w Polsce 12 lutego 2020 r. w Warszawie.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV