Ivan Moody z Five Finger Death Punch wyda tomik poezji

Ivan Moody ostatnio sprawia wrażenie człowieka, którego rozpiera energia. Wokalista Five Finger Death Punch, po godzinach prowadzący własny biznes konopny i wspierający osoby uzależnione od alkoholu, postanowił wydać własny tomik poezji.

Five Finger Death Punch kilka dni temu oficjalnie rozpoczęli prace nad nowym albumem, ale Ivan Moody nie zamierza ograniczać się wyłącznie do działań na polu muzycznym. Frontman Five Finger Death Punch jest w dobrej formie, co pozwala mu angażować się w różne przedsięwzięcia. Najnowszym jest wydanie własnego tomiku poezji (sic!). Tak, wiemy, że pisanie poezji to ostatnia aktywność, o jaką można by posądzać Moody’ego, ale to wcale nie fejk. Wiersze wokalisty wraz z ilustracjami wyda wydawnictwo Z2 Comics.

– Spośród wszystkich projektów, w które kiedykolwiek się zaangażowałem, ten jest czymś naprawdę innym – komentuje Moody.

– To jak dotąd najdziwniejsza rzecz, jakiej się podjąłem – dodaje muzyk. – Jestem bardzo zaintrygowany i podekscytowany, mogąc podzielić się ze wszystkim swoimi prowokacyjnymi, chaotycznymi i emocjonalnymi artystycznymi wizjami.

Tomik „Ivan Moody’s Dirty Poetry” ukaże się na jesieni. Ilustracje, które mają towarzyszyć wierszom lidera Five Finger Death Punch, wykonał artysta Blake Armstrong.

– Ten tomik zdecydowanie wyróżnia się jako najbardziej frywolne i unikatowe doświadczenie twórcze, jakie przytrafiły mi się w czasie mojej kariery – podkreśla Armstrong. – To satysfakcjonujące być częścią czegoś tak pokręconego, nieoczekiwanego i wyjątkowego.

Czcze gadanie, a może Moody rzeczywiście zostanie Szekspirem naszych czasów? Nic nas już nie zdziwi.

CZYTAJ TEŻ: IVAN MOODY ZAMIENI DWA SWOJE DOMY W OŚRODKI ODWYKOWE

Przypomnijmy: pod koniec ubiegłego roku w Five Finger Death Punch doszło do nieoczekiwanej zmiany składu. Z zespołem pożegnał się gitarzysta Jason Hook. Miejsce Hooka zajął utalentowany wirtuoz metalowej gitary Andy James.

Dyskografię Five Finger Death Punch zamyka tegoroczny album „F8”. Z materiałem z płyty popularni Amerykanie wystąpili w Polsce 12 lutego 2020 r. w Warszawie.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.