Wokalista Amon Amarth zaprasza na zajęcia jogi

Zachowanie wewnętrznej harmonii w czasie kwarantanny bywa trudne. Johan Hegg, lider formacji Amon Amarth, ma na to sposób, którym chętnie dzieli się z fanami. Frontman Amonów wraz z żoną zapraszają na zajęcia jogi online.

Nie każdy wie, ale żona Johana Hegga z Amon Amarth jest instruktorką jogi. Maria Rizell Hegg prowadzi zajęcia online, w których prowadzeniu pomaga jej mąż.

„Zrób dziś coś dla swojego dobra” – na Twitterze zachęca Hegg. „Dołącz do mnie i mojej żony Marii. Tak jak zawsze, ona będzie instruktorem, a ja gościem, który pokazuje, że jak ja mogę dać radę, to każdy może”.

Zajęcia odbywają się regularnie. Dostęp do nich kosztuje kilka dolarów. Więcej informacji znajdziecie na stronie Yogastark.se w wyznaczone dni (ostatnie odbyły się 7 kwietnia).

Co ciekawe, wokalista Amon Amarth potrafi wykorzystać jogę w codziennym funkcjonowaniu w trasie, o czym w 2018 r. opowiadał portalowi Nordicmetal.net. Jeden z największych wikingów death metalu zawsze ćwiczy jogę przed koncertami.

– Mniej więcej godzinę przed koncertem zaczynam się rozgrzewać. Mam swoją rutynę jogi, która pomaga mi przygotować ciało, plecy i tak dalej – zdradził Hegg. – Oprócz tego robię ćwiczenia wokalne.

Potraficie wyobrazić sobie Hegga jako jogina? Nie musicie – zdjęcia poniżej mówią wszystko.

Przypomnijmy: ostatni polski koncert Amon Amarth odbył się na ubiegłorocznym Mystic Festival w Krakowie. Na 18 lipca Szwedzi mają zaplanowany koncert w Warszawie. Wydarzenie póki co nie zostało odwołane.

Bestsellerowe koszulki z nadrukami Amon Amarth oraz gadżety zespołu znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

https://www.instagram.com/p/B-pudADJgkn/
https://www.instagram.com/p/B-XUTLWJJsk/

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.