Wokalista Alice In Chains zagra solowy koncert w Polsce

Ciekawe ogłoszenie koncertowe od agencji Live Nation. W kwietniu 2020 r. czeka nas koncert Williama DuValla, wokalisty Alice In Chains, który właśnie wydał swój solowy album. Muzyk zagra w warszawskiej Stodole.

17 kwietnia 2020 r. – jeśli lubicie Alice In Chains, zapiszcie tę datę w kalendarzu. Tego dnia do Warszawy pofatyguje się William DuVall. Muzyk wpadnie do Stodoły, by promować swój najnowszy album „One Alone”.

– Po wydaniu trzech albumów i niezliczonych międzynarodowych trasach z Alice In Chains, płyty projektu Giraffe Tongue Orchestra (z Brentem Hindsem z Mastodon i Benem Weinmanem z The Dillinger Escape Plan – red.), a także całego katalogu Comes With The Fall, poczułem potrzebę powrotu do korzeni – album „One Alone” komentuje DuVall.

– Ten album to jeden głos, jedna gitara. Oddaje sedno tego, kim jestem jako autor piosenek, wokalista i songwriter – dodaje frontman Alice In Chains, obecny na scenie od przeszło 35 lat.

„One Alone” to osobisty, całkowicie akustyczny romans, stanowiący odskocznię od wielowarstwowego ataku dźwiękowego, który pojawia się w większości dyskografii DuValla. Premiera płyty miała miejsce 4 października. Promujący ją singiel „Til the Light Guides Me Home” udostępniamy poniżej.

Ogólna sprzedaż biletów na koncert wokalisty Alice In Chains rozpocznie się 11 października o godz. 10.00 na LiveNation.pl. Zarejestrowani użytkownicy LiveNation.pl będą mogli kupić bilet dzień wcześniej, 10 października, natomiast klienci banku Citi Handlowy już 9 października.

Merch Alice In Chains, w tym koszulki, bluzy i naszywki, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.