Within Temptation zaprasza na wirtualne widowisko. „The Aftermath”

Within Temptation ogłasza szczegóły wirtualnego show. Zespół zaprasza na widowisko „The Aftermath”, które jak podkreśla wokalistka grupy Sharon den Adel, będzie czymś więcej niż kolejnym livestreamem.

– Podczas całej pandemii nie chcieliśmy robić livestreamu. Magia widzenia zespołu na żywo podczas koncertu w połączeniu z energią tłumu to coś, czego nie da się tak po prostu odtworzyć przy wykorzystaniu livestreamu – tłumaczy głos Within Temptation.

– Przez długi czas byliśmy po prostu bezradni. Jedno wiedzieliśmy na pewno: nie poszlibyśmy na kompromis i skorzystanie z livestreamu, dopóki nie moglibyśmy zaoferować czegoś niezwykłego, czegoś, po czym trudno byłoby pozbierać szczękę z podłogi, czegoś intrygującego, spektakularnego i mitycznego – komentuje Sharon den Adel.

Zespół wpadł na pomysł stworzenia interaktywnego widowiska „The Aftermath”. Ma ono być napędzane najnowocześniejszą technologią, tak by dać fanom możliwość aktywnego uczestnictwa w wirtualnym show. Podczas godzinnego wydarzenia online holenderska formacja wykona zestaw nowszych i starszych utworów w czterech różnych światach, które współdziałać będą zarówno z zespołem, jak i z muzyką, cokolwiek może to oznaczać.

– Widowisko, które rozgrywa się w różnych odsłonach postapokaliptycznego świata, w którym jesteśmy świadkami następstw zagłady ludzkości i nie wiadomo, czy ktokolwiek i cokolwiek z rasy ludzkiej przetrwało – fabułę „The Aftermath” opisuje Sharon den Adel.

Show ma dwie daty 8 i 9 lipca. Bilety w cenach 24,99 euro (dla jednej osoby) lub 29,99 euro (dla dwóch lub większej liczby osób oglądających koncert w tym samym pokoju) są dostępne na stronie Within Temptation.

CZYTAJ TEŻ: KONCERT WITHIN TEMPTATION I EVANESCENCE PRZEŁOŻONY NA 2022

Wraz z nadchodzącym przedsięwzięciem Within Temptation ogłasza wydanie zupełnie nowego singla „Shed My Skin”. Piosenka powstała we współpracy z niemiecką metalcore’ową grupą Annisokay.

„Shed My Skin” to trzeci z serii samodzielnie wydanych singli przez Within Temptation i ukaże się we wszystkich serwisach streamingowych 25 czerwca. Oficjalny klip do utworu będzie miał swoją premierę podczas widowiska „The Aftermath”.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV