Limp Bizkit udostępnili nowy album „Still Sucks”

Limp Bizkit powracają z niebytu po ponad 10 latach wydawniczej ciszy. Do sieci trafił nowy album gwiazdorów nu-metalu „Still Sucks”. I wcale nie ssie.

Gdy już wydawali się kompletnie wypaloną kapelą, Limp Bizkit nieoczekiwanie zaczęli przypominać o swoim istnieniu. Najpierw latem sporo szumu narobił wokół siebie Fred Durst. Lider kapeli radykalnie zmienił wizerunek, zapuszczając wąsy i wskakując w boomerskie ciuchy. Niedługo później ukazał się nowy singiel Limp Bizkit „Dad Vibes”.

Tuż przed Halloween kapela zasugerowała, że w najstraszniejszą noc w roku udostępni nowy album i tak też zrobiła. Limp Bizkit powrócili z premierowym materiałem „Still Sucks”. Całość wrzucili do sieci, odpuszczając sobie promocję płyty. Zespół ograniczył się do wrzucenia posta z linkiem na Instagram.

Czy w halloweenową noc Fred Durst & Co. urządzili nam horror? Naszym zdaniem nie. Bo nawet jeśli to najbardziej hejtowana kapela na scenie metalowej, na „Still Sucks” Durst nie napina się, jak robił to kiedyś, co wizerunkowo ewidentnie mu pomaga.

„Ko nienawidzę Limp Bizkit” – deklaruje w „Love the Hate”, po czym wyciąga na wierzch wszystko, co zarzucano mu przez ostatnie lata, łącznie z tym, że nie potrafi rapować i że ogólnie Limp Bizkit nie da się słuchać.

Limp Bizkit wrócili jako nu-metalowi tatusiowie, ale w zaskakująco dobrej formie. Warto odnotować, że na zebranie się do powrotu potrzebowali 10 lat. Ich come back miał nastąpić wcześniej. Co ciekawe, w stworzeniu nowego materiału Amerykanom mieli pomóc Oli Sykes i Jordan Fish z Bring Me The Horizon. Współpraca okazała się jednak mało owocna.

– Szczerze mówiąc, okazało się to niewypałem. Fred przez większość czasu po prostu nie pojawiał się na naszych spotkaniach – po wszystkim komentował Sykes. – Kochany chłopak, ale niestety nie był wtedy gotowy na robienie płyty.

Album „Still Sucks” udostępniamy poniżej.

CZYTAJ TEŻ: POLSKI ZESPÓŁ DOCENIONY PRZEZ REDAKCJĘ PORTALU LOUDERSOUND.COM

Limp Bizkit istnieją od 1994 r. Zespół cieszy się statusem jednej z najbardziej wpływowych nu-metalowych formacji na świecie.

Koszulki Limp Bizkit i pełną ofertę merchu zespołu znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.