Tony Iommi nagrał utwór z Ozzym Osbournem

Tony Iommi wyjawił, że w ubiegłym roku blisko współpracował z dawnym kolegą z zespołu Ozzym Osbournem. Legendy Black Sabbath znów razem? Nowy rok zaczyna się ciekawie!

Wszystko wskazuje na to, że Ozzy Osbourne nie kłamał, kiedy mówił, że ma już gotowy materiał na nowy album. Tony Iommi, gitarzysta Black Sabbath, zdradził w swoim podsumowaniu mijającego roku, że nagrał wspólny utwór z Ozzym. Kawałek ma pojawić się na nadchodzącym wydawnictwie byłego wokalisty Sabs.

– Pracowałem z Ozzym nad utworem na jego album. Napisałem ten numer, a Ozzy dorobił do niego świetne wokale. Byłem bardzo zadowolony, jak sobie z tym poradził. Wciąż śpiewa naprawdę dobrze – przyznał Iommi.

Były gitarzysta Black Sabbath oczywiście nie podał żadnych szczegółów, ale jeśli wierzyć nieoficjalnym informacjom, jakie wyciekły do sieci wraz ze sprawozdaniem finansowym wytwórni Sony Music, premiera nowej płyty Ozzy’ego odbędzie się w 2022 r. Album pojawił się w sprawozdaniu na liście wydawnictw spodziewanych w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. Sprawozdanie zostało udostępnione w listopadzie.

W wywiadzie udzielonym w kwietniu ubiegłego roku magazynowi „Metal Hammer” Ozzy otwarcie powiedział, że praca nad nowym albumem pomogła mu w trudnym momencie, gdy nic nie układało się tak, jak zakładał.

– Dwa ostatnie lata byłem w cholernie złej formie pomiędzy wypadkiem a tą pandemią. Potrzebowałem muzyki. Dzięki niej nie zwariowałem – stwierdził nestor sceny metalowej.

O pracach nad jeszcze nieskończonym wówczas materiałem Ozzy mówił tak: „Trochę z tym walczę, ale małymi kroczkami idziemy do przodu. Jedyne, czym się martwię, to żeby teraz dokończyć to cholerstwo. Mamy podobny schemat produkcji, jak ostatnio, tak że na pewno będą pewne podobieństwa. Musicie poczekać, żeby zobaczyć, co to będzie”.

CZYTAJ TEŻ: TONY IOMMI MA NOWE LAMBORGHINI. „PROWADZI SIĘ ŚWIETNIE I KOMFORTOWO”

Legendy Black Sabbath nie składają broni. Czy kiedykolwiek jeszcze zobaczymy na scenie duet Iommi & Osbourne? W chwili obecnej wydaje się to mało prawdopodobne, ale z nimi wszystko jest możliwe. I za to najbardziej lubimy seniorów rockowego biznesu.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.