Three Days Grace z coverem superprzeboju Gotye

Three Days Grace przypominają o sobie coverem jednego z największych hitów ostatniej dekady. Zespół opublikował właśnie własną wersję utworu „Somebody That I Used To Know” Gotye.

Pamiętacie jeszcze „Somebody That I Used To Know”? Utwór Gotye, który przed jego publikacją był szerzej nieznanym artystą indie, 10 lat temu podbił dosłownie cały świat, na długie miesiące dominując listy przebojów. Na YouTube zbliża się do granicy półtora miliarda odtworzeń. To jeden z największych przebojów naszych czasów.

„Somebody That I Used To Know” to również jeden z ulubionych utworów Matta Walsta, wokalisty Three Days Grace.

– Kiedy pierwszy raz go usłyszałem, miałem gęsią skórkę. Wcześniej zdarzyło mi się to może kilka razy. Pamiętam, że słuchałem tego na okrągło i po prostu się cieszyłem. Muzyka uwalnia w mózgu substancje chemiczne odpowiedzialne za odczuwanie przyjemności. To naprawdę najlepszy narkotyk – uważa frontman Three Days Grace.

Matt Walst wspólnie z kolegami postanowili złożyć hołd Gotye, nagrywając własną interpretację superprzeboju „Somebody That I Used To Know”.

Nagranie możecie sprawdzić poniżej.

Przypomnijmy: dyskografię Three Days Grace zamyka album „Outsider” z 2018 r. Album okazał się sporym sukcesem. „Outsider” dotarł do trzeciego miejsca notowania Billboardu Top Hard Rock Albums oraz do 24 uwzględniającego wszystkie najlepiej sprzedające się płyty w Stanach Zjednoczonych.

Skład Three Days Grace tworzą wokalista Matt Walst, gitarzysta Barry Stock, basista Brad Walst i perkusista Neil Sanderson.

Licencjonowany merch Three Days Grace, w tym bestsellerowe wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.