Slash zapowiada nowości Guns N’ Roses. „Mamy już kolejne utwory”

Nowy album Guns N’ Roses wciąż pozostaje na horyzoncie. Slash zapowiada, że krótko po wydaniu epki „Hard Skool” Gunsi powrócą z długo wyczekiwanymi nowościami.

Guns N’ Roses zaliczyli udany come back, wracając z trasą „Not In This Lifetime”. Do dziś jednak nie ukazał się nowy album popularnej kapeli. Wprawdzie 25 lutego Guins N’ Roses wypuszczą epkę „Hard Skool”, ale dwa dokończone numery z okresu „Chinese Democracy” i dwa nagrania koncertowe to niewiele w kontekście rozbudzonych oczekiwań fanów.

W ubiegłym roku Slash wkurzył wszystkich, oznajmiając, że Guns N’ Roses nie zaczęli jeszcze prac nad długo wyczekiwanym albumem. Gitarzysta niegdyś „najniebezpieczniejszego zespołu na świecie” sprawił w ten sposób, że fani mogli poczuć się mocno rozczarowani.

Ale temat nowej płyty Guns N’ Roses wcale nie został odłożony na daleką przyszłość. W rozmowie z magazynem „Rolling Stone”, której głównymi tematami były nowy album Slasha z Mylesem Kennedym i The Conspirators, a także epka „Hard Skool”, Slash poruszył wątek dalszych planów Guns N’ Roses.

– Utwór „Hard Skool” właściwie był już skończony, kiedy go dostałem. Wspólnie z Duffem (McKaganem, basistą Guns N’ Roses – red.) zrobiliśmy na nowo bas i gitary. To prosty kawałek, tak że nie musieliśmy szczególnie dużo się nad nim zastanawiać. (…) W drodze jest trochę nowych rzeczy, na pewno nieco bardziej złożonych – zaczął Slash.

Kiedy wprost został zapytany o nowy album Guns N’ Roses, muzyk odparł: „Mamy już kolejne utwory. Jakoś niedługo wydajemy kolejny, a po nim będzie jeszcze jeden”.

– Jeśli chodzi o nasz nowy materiał, cały czas jest postrzegany jako album. Jestem przekonany, że w pewnym momencie się pojawi – zakończył Slash.

CZYTAJ TEŻ: SLASH ŚWIĘTUJE 15 LAT BEZ ALKOHOLU

Slash jest na świeżo po wydaniu kolejnej płyty pod własnym pseudonimem z kompanami w postaci Mylesa Kennedy’ego i The Conspirators. Premiera „4” miała miejsce 11 lutego. To pierwsze wydawnictwo Slasha w barwach wytwórni Gibson Records.

Więcej o najnowszym wydawnictwie Slasha przeczytacie w dziale „Premiery” RockMetalNews.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.