Slash świętuje 15 lat bez alkoholu

Slash kiedyś był chodzącą reklamą Jacka Danielsa, ale te czasy to już przeszłość. Gitarzysta Guns N’ Roses świętuje 15 lat w trzeźwości. Slashowi gratuluje Meegan Hodges, jego wieloletnia partnerka.

Niegdyś rzadko pokazywał się publicznie bez butelki Jacka Danielsa i czerwonego Marlboro w kąciku ust, dziś jednak stroni od tego, stawiając zdrowie na pierwszym miejscu. Slash to modelowy przykład rock’n’rollowca, który w pewnym momencie przeszedł sporą metamorfozę. Choć trudno w to uwierzyć, gitarzysta Guns N’ Roses jest trzeźwy od 15 lat (sic!).

„Skarbie, gratuluję ci 15 lat w trzeźwości” – pisze na Instagramie Meegan Hodges, ukochana Slasha.

„Uzależniony, który wychodzi z nałogu, może osiągnąć wszystko, jak powiedział ktoś mądry. Jestem z ciebie zawsze bardzo dumna, ale dziś jestem z ciebie dumna jeszcze bardziej. Kocham cię ponad wszystko” – dodaje Hodges.

Trzeźwość ewidentnie służy Slashowi, co popularny muzyk sam zresztą odnotował w jednym z wywiadów.

– Sporo materiału z dawnych czasów, mogę wybrać poszczególne utwory, zostało napisanych pod wpływem – przyznał Slash.

– Kiedy wytrzeźwiałem, zaobserwowałem, że imprezowanie od czasu, kiedy zacząłem grać, do roku 2006 było zabijaniem czasu pomiędzy robieniem różnych rzeczy. Nie byłem zbyt użyteczny, gdy byłem w trasie. Nie byłem też użyteczny w studiu. Zawsze koncentrowałem się na muzyce. Kiedy więc wytrzeźwiałem, cały wysiłek, który wcześniej przekształcał się w uzależnienia, włożyłem w muzykę. Tworzenie jej przestało być uzależnione od tego, czy jestem podbity, czy kompletnie zalany – wyjaśnił Slash.

Warto odnotować, że Slash pokonał również inny nałóg. Muzyk kilka lat temu rzucił również palenie. Nie zobaczycie go już z czerwonym Marlboro w kąciku ust.

Slash po prostu musi być w dobrej formie. Ikona rocka pracuje na najwyższych obrotach. Aktualnie Slash przymierza się do wydania płyty z Guns N’ Roses oraz nagrania kolejnego solowego albumu wraz z Mylesem Kennedym i The Conspirators. Jak na razie szczegóły obu wydawnictw nie są jednak znane.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.