Sabaton zdradza plany na 25-lecie zespołu!

Szwedzka grupa obchodzi w tym roku ćwierćwiecze działalności. Z tej okazji muzycy zdradzają plany na najbliższy rok.

Według przesłanek z obozu zespołu fani na całym świecie mogą spodziewać się serii uroczystych wydarzeń i mnóstwa niespodzianek. Będą to między innymi historie dotyczące albumów, fakty i ciekawostki o utworach oraz imprezy odsłuchowe podczas których członkowie zespołu będą wspominać i omawiać swoje ulubione piosenki dzieląc się emocjami z fanami. Przewidziane są również gry i konkursy dla fanów a także wypuszczenie linii limitowanych gadżetów związanych z 25-leciem zespołu.

– Ta rocznica to dla nas prawdziwy kamień milowy – powiedział frontman Sabatonu, Joakim Broden. – Nasi fani byli i są z nami na każdym kroku i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani możliwością świętowania z nimi tej wyjątkowej okazji. Planujemy kilka wspaniałych rzeczy i jestem przekonany, że 2024 rok będzie dla nas i fanów absolutnie niezapomniany. Szczególnie też dlatego, że na początku roku wchodzimy do studia aby zacząć pracę nad nową muzyką – dodaje wokalista.

Basista i jednocześnie menadżer zespołu, Pär Sundström, dodał: Trudno uwierzyć, że minęło już ćwierć wieku odkąd zaczęliśmy grać muzykę i robić to, co naprawdę kochamy. To była wyjątkowa i szalona podróż przez te dwadzieścia pięć lat. Śpiewamy o historii, ale patrząc wstecz, napisaliśmy także trochę historii muzyki. Bądźcie z nami!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.