Rob Halford wspiera Ozzy’ego Osbourne’a. „Jesteśmy szczęśliwi, że wraca do zdrowia”

Niedawna choroba Ozzy’ego Osbourne’a, która zakończyła się powikłaniami i wizytą legendarnego wokalisty w szpitalu, mocno przestraszyła fanów i przyjaciół muzyka. Osbourne’a wspiera Rob Halford. „Jesteśmy szczęśliwi, że Ozzy wraca do zdrowia” – komentuje frontman Judas Priest.

Judas Priest powinni właśnie rozpoczynać wspólną trasę z Ozzym Osbournem. Niestety, plany pokrzyżowała im choroba byłego już wokalisty Black Sabbath, a dokładniej: będące jej następstwem powikłania, które zmusiły Osbourne’a do poddania się hospitalizacji.

Ozzy Osbourne wciąż pozostaje w szpitalu. Muzyk czuje się jednak znacznie lepiej, o czym informowała niedawno jego rodzina. Wokalistę wspiera Rob Halford. Lider Judas Priest cieszy się, że jego przyjaciel dochodzi do siebie.

– Kochamy Ozzy’ego na zabój. Mój Boże! Kiedy mówisz Ozzy, przypominasz sobie jego karierę i wszystkie wspaniałe rzeczy, które zrobił dla rocka, dla metalu. Zainspirował tak wiele osób. Jesteśmy szczęśliwi, że wraca do zdrowia – w wywiadzie dla Australia Heavy stwierdził Halford. – To będzie wspaniałe, kiedy znów będziemy mogli być z nim.

– Takie jest życie. Robisz, co możesz, żeby poradzić sobie z przeciwnościami losu. Przechodziliśmy przez to z Glennem (Tiptonem, gitarzystą Judas Priest – red.). Pozwolę sobie przypomnieć, że Glenn przeszedł samego siebie, walcząc z Parkinsonem. Glenn jest wspaniałym przykładam, naprawdę mocnym przykładem kogoś, kto walczy i kto pomimo choroby chce prowadzić aktywne życie – dodał Halford.

– Więc tak, to właśnie to. Jedziemy na tym samym wózku, ale jesteśmy zdeterminowani, by nadal robić to, co robimy, żyć metalem, dzieląc się tym z naszymi fanami – podsumował frontman Judasów.

Przypomnijmy: Ozzy Osbourne przełożył europejską trasę z Judas Priest.

„Chciałbym przeprosić, że zawiodłem, wszystkich fanów, którzy przez lata zawsze byli w stosunku do mnie lojalni, mój zespół, całą ekipę i Judas Priest. Mimo wszystko obiecuję, że trasa z Judasami zostanie dokończona. Zostaje przełożona na wrzesień. Jeszcze raz wszystkich przepraszam. Kocham was” – napisał Osbourne, przekładając tournée.

Trasa No More Tours 2, w którą Osbourne ostatecznie wyruszy we wrześniu, ma być podziękowaniem dla fanów za 50 lat wsparcia oraz ostatnią trasą 70-letniego wokalisty.

Po raz ostatni Ozzy Osbourne gościł w Polsce w 2018 r. Wokalista był główną gwiazdą ubiegłorocznego Impact Festivalu. Koncert odbył się 26 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

Koszulki i pełen merch Ozzy’ego Osbourne’a znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV