Ozzy Osbourne wyruszy w trasę z Judas Priest

Ozzy Osbourne wyruszy w kolejną europejską trasę. Do wieloletniego frontmana Black Sabbath dołączą weterani z Judas Priest, którzy wraz z Osbournem odwiedzą osiem europejskich państw.

„Zostałem pobłogosławiony udaną, podwójną karierą muzyczną. Patrzę na tę ostatnią trasą jak na wielkie święto dla moich fanów i każdego, kto słuchał mojej muzyki przez ostatnie 50 lat” – w oficjalnym oświadczeniu pisze Ozzy Osbourne.

Legendarny wokalista, który powoli żegna się ze scena, podał daty przyszłorocznych koncertów. Osbournowi na scenie będzie towarzyszyć formacja Judas Priest. Brzmi pięknie, ale niestety, nie mamy dobrych wieści dla polskich fanów. Trasa ominie nasz kraj. Aby zobaczyć dwie legendy metalu na jednej scenie, trzeba będzie pofatygować się do Niemiec, gdzie Osbourne i Judasi w lutym przyszłego roku zagrają serię czterech koncertów.

Co ciekawe, choć trasa „No More Tours 2” ma być ostatnią w karierze Osbourne’a, wokalista nie zamierza całkowicie kończyć działalności.

– Nie zamierzam przechodzić na emeryturę – oświadczył Osbourne w niedawnym wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone”.

– „No More Tours” oznacza, że nie będę już jeździł w międzynarodowe trasy. Nadal zamierzam grać koncerty, ale nie będę już jeździł po świecie przez np. 6 miesięcy. Chcę spędzić trochę czasu w domu – wyjaśnił muzyk.

Niewykluczone, że krótko po zakończeniu „No More Tours 2” wokalista Black Sabbath zabierze się za prace nad kolejnym albumem, który wielokrotnie zapowiadał w ostatnich miesiącach. To jednak wciąż dość odległa perspektywa.

Przypomnijmy: Ozzy Osbourne niedawno gościł w Polsce. Wokalsita był główną gwiazdą tegorocznego Impact Festivalu. Koncert odbył się 26 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

Koszulki i pełen merch Ozzy’ego Osbourne’a znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Focka (CC BY-ND 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV