Rage Against The Machine zagrali pierwszy koncert od 2011

Ponad dekadę potrzebowali Rage Against The Machine, by zebrać się i wrócić na scenę. Zespół rozpoczął trasę „Public Service Annoucement”, grając pierwszy koncert od 2011 r.

„Rozpoczniemy naszą trasę, kiedy będziemy pewni, że będzie to bezpieczne dla naszych fanów” – informowali Rage Against The Machine, przekładając swój come back pierwotnie zaplanowany na 2020 r. Ten czas właśnie nadszedł. Koncertowy powrót Rage’ów stał się faktem 9 lipca w East Troy w stanie Wisconsin.

Amerykańska gwiazda rozpoczęła od numeru „Bombtrack” z imiennej, wydanej w 1992 r. debiutanckiej płyty, a skończyła na ikonicznym „Killing In The Name”. W setliście nie zabrakło takich klasyków, jak „Bulls On Parade” czy „Guerilla Radio”. Z pierwszy relacji możemy się dowiedzieć, że Zack de la Rocha & Co są w świetnej formie. To dobra wiadomość przed zaplanowanym na wrzesień przylotem rapcore’owych wywrotowców do Europy.

W Polsce Rage Against The Machine zagrają 15 września w Tauron Arenie Kraków. Wydarzenie organizuje agencja Live Nation.

CZYTAJ TEŻ: RAGE AGANINST THE MACHINE. „KRZYK CZASÓW, GDY BYLIŚMY ZBUNTOWANI”

Przypomnijmy: Rage Against The Machine reaktywowali się w pierwotnym składzie z charyzmatycznym Zackiem de la Rochą na wokalu, a także Tomem Morello, Timem Commerfordem i Bradem Wilkiem.

Ostatnim albumem w dyskografii amerykańskiej kapeli pozostaje „Renegades” z 2000 r.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.