Poród na koncercie Metalliki. W momencie narodzin zespół grał „Enter Sandman”

Bycie urodzonym metalheadem właśnie nabrało nowego znaczenia. Tatuatorka Joice M. Figueiró urodziła podczas koncertu Metalliki w Kurtybie w Brazylii. W momencie narodzin Metallica grała „Enter Sandman’.

To, co dzieje się na koncertach, zostaje na koncertach – chyba że jest naprawdę grubo. Tak było podczas sobotniego koncertu Metalliki w brazylijskiej Kurtybie, na którym doszło do porodu (sic!).

Relację z narodzin najmłodszego fana Metalliki na świecie na Instagramie zdała szczęśliwa mama chłopca, tatuatorka Joice M. Figueiró. Joice jako diehardowa fanka czterech jeźdźców postanowiła nie odpuszczać koncertu Metalliki pomimo zaawansowanej ciąży.

– Na każdym koncercie, na który idę, coś musi się dziać, ale tym razem przeszłam samą siebie – przyznaje Joice.

Mama nowo narodzonego Luana Figueiró przyznaje, że kupiła bilet trzy lata temu, dlatego cokolwiek by się wydarzyło, i tak poszłaby na koncert. Jak przekonuje, nic nie wskazywało na to, że jej bobas akurat tego dnia będzie chciał dosłownie wyskoczyć na gig.

– Cały czas siedziałam. Bez żadnego wysiłku. Czułam się dobrze, a wcześniej odpoczywałam, na ile mogłam, żeby być w stanie pójść na ten koncert. Na supportach, czyli Ego Kill Talent i Grecie Van Fleet, było okej. Ale na Metallice zaczęły się skurcze. Wszystko działo się bardzo szybko – relacjonuje Joice.

Gdy koncert zbliżał się do końca, do Joice dopchały się służby medyczne. Lekarze chcieli zabrać ją do karetki, ale nie było na to czasu. Koniec końców chłopiec przyszedł na świat podczas koncertu. Bobas wstrzelił się idealnie. W momencie narodzin Metallica grała „Enter Sandman”.

CZYTAJ TEŻ: MAMA Z NOWEJ ZELANDII NAZWAŁA SWOJE DZIECI METALLICA, SLAYER I PANTERA

Świeżo upieczona mama żartuje, że rozważała nazwanie chłopca dwoma imionami: James i Ulrich. Koniec końców na świat przyszedł Luan, urodzony fan największego zespołu metalowego świata.

Joice zapewnia, że ma się świetnie. Zuch dziewczyna.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.