Mama z Nowej Zelandii nazwała swoje dzieci Metallica, Slayer i Pantera

Fanem metalu możesz być od urodzenia, zwłaszcza jeśli otrzymasz takie imiona, jak troje noworodków z Nowej Zelandii. Ich mama wybrała niecodzienne imiona: Metallica, Slayer i Pantera.

Jakiś czas temu pisaliśmy o rodzicach, którzy dali swojemu dziecku na imię Nergal. Gdy już myśleliśmy, że nie można bardziej naznaczyć metalem swoich pociech, pewna fanka mocnych brzmień z Nowej Zelandii postanowiła zrobić to potrójnie. O wszystkim poinformował David Farrier, popularny dziennikarz i filmowiec, autor dostępnego na Netflixie programu „Dark Tourist”.

„Z dumą donoszę, że pewna mama z Nowej Zelandii nazwała swoje dzieci Metallica, Slayer i Pantera. Powiedziała mi, że nie jest łatwo wychowywać trzy najcięższe zespoły na świecie” – zaćwierkał na Twitterze Farrier.

Farrier zaznaczył, że na początku być raczej podejrzliwy, ale na własne oczy widział akta urodzenia dzieciaków. Szybko zorientował się, że bobas, który dostał na imię Metallica, na drugie otrzymał „…And Justice For All” (sic!).

„Skontaktowałem się z urzędnikami, żeby dowiedzieć się, czy są jakieś ograniczenia, jeśli chodzi o nazywanie dzieci nazwami zespołów. Jeff Montgomery, szef wydziału ewidencji ludności w Nowej Zelandii, odpowiedział mi, że nie ma ograniczeń w kwestii nazywania dzieci nazwami zespołów, o ile zawarte w nich słowa nie są powszechnie uważane za obraźliwe” – wyjaśnił Farrier.

Zdjęcie szczęśliwej mamy Metalliki, Slayera i Pantery możecie zobaczyć poniżej.

Nowozelandzkie dzieciaki o metalowych imionach powinny dożywotnio mieć darmowe bilety na koncerty. Jest jednak jeden problem. Z trójki Metallica, Slayer i Pantera jedynie Metallica pozostaje aktywnym zespołem. Dobre i to.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.