Pol’and’Rock Festival 2021: Znamy ceny biletów i szczegóły imprezy

Pol’and’Rock Festival dojdzie do skutku, ale na nowych zasadach. Wydarzenie odbędzie się w dniach 29-31 lipca na Lotnisku Makowice – Płoty. Bilety będzie można kupić dla 1-4 osób, a za jedną wejściówkę trzeba będzie zapłacić 49 zł.

Pol’and’Rock Festival tego lata wraca do gry, ale nie w takiej formie, w jakiej odbywał się przed wybuchem pandemii koronawirusa. Miejscem festiwalu będzie nie Kostrzyn nad Odrą, a Lotnisko Makowice – Płoty w woj. zachodniopomorskim. W wydarzeniu będzie mogła wziąć udział ściśle ograniczona liczba uczestników. Osoby, które będą chciały przyjechać na festiwal, zostaną poddane obowiązkowym testom na COVID-19.

Po raz pierwszy w swojej historii impreza będzie biletowana. Wejściówki będzie można kupić dla 1-4 osób. Wszystkie będą imienne. Bez względu na rodzaj wejściówki cena pojedynczej wyniesie 49 zł. Ci, którzy postanowią przyjechać na Pol’and’Rock samochodem, kamperem lub przyczepą, będą mogli dodatkowo otrzymać bezpłatną wjazdówkę.

„Festiwal nadal jest bezpłatny! Płacisz za zabezpieczenie” – podkreśla organizująca festiwal Fundacja WOŚP.

Wejściówki będzie można kupować na poszczególne dni. Sprzedaż ma wystartować w ciągu kilku najbliższych dni na eBilet.pl

Szczegółowo o planach związanych z tegorocznym Pol’and’Rock opowiada Jerzy Owsiak w nagraniu poniżej (informacja o biletach ok. 44 minuty).

Jak wyjaśnia szef Fundacji WOŚP, w cenę biletu wliczone są wszystkie środki bezpieczeństwa, które mają być dostępne na miejscu, takie jak maseczki czy niezbędne środki do dezynfekcji.

Co ważne, wszystkie zasady mające zapewnić bezpieczeństwo na festiwalu, będą obowiązywać również osoby zaszczepione. Oznacza to, że niezależnie od tego, czy jesteś zaszczepiona/zaszczepiony, czy nie, testy na COVID-19 i środki bezpieczeństwa będą obowiązkowe.

CZYTAJ TEŻ: POL’AND’ROCK FESTIVAL W NOWYM MIEJSCU I NA NOWYCH ZASADACH

Pol’and’Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock) to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych organizowany od 1995 r.

Ubiegłoroczna odsłona imprezy pierwotnie miała odbyć się w dniach od 30 lipca do 1 sierpnia 2020 r. Ostatecznie festiwal odbył się online.

fot. I. Kohutnicki (Baza Mediów WOŚP)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV