Limp Bizkit zagrają na tegorocznym Pol’and’Rock Festival

Organizatorzy Pol’and’Rock Festival dopięli swego. Limp Bizkit zagrają na tegorocznym Pol’and’Rock Festival. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia na lotnisku Czaplinek-Broczyno.

„Oj się będzie działo! Limp Bizkit dołącza do line-upu dużej sceny 28. Pol’and’Rock Festival!” – informują organizatorzy „najpiękniejszego festiwalu świata”.

Kapela Limp Bizkit została założona w 1994 r. w miejscowości Jacksonville na Florydzie. Fred Durst, wokalista i współzałożyciel zespołu, czerpał inspirację z niezwykle aktywnego środowiska hip-hopowego, interesował się też amerykańską sceną punkową. Kwitnąca kultura skejterska, świat raperów i b-boy’ów w muzyce Limp Bizkit miały przenikać się z kontrkulturowym, buntowniczym i pełnym agresji przesłaniem muzyki punkowej.

Z połączenia mocnego, punk-rockowego grania i rapowego nawijania powstała formuła na gatunek, który został później ochrzczony mianem rapcore’u i nu-metalu. Brzmienie kapeli wyróżniają agresywny wokal Dursta oraz muzyczne i wizerunkowe eksperymenty gitarzysty Wesa Borlanda. Jego znakiem rozpoznawczym są sceniczny makijaż i przebranie.

Limp Bizkit dają mistrzowskie, pełne energii koncerty. Pełnię swoich możliwości pokazują na scenie. Jesteśmy przekonani, że udowodnią to na tegorocznym Pol’and’Rock Festival. Koncert będzie dla popularnych Amerykanów okazją do zagrania starych klasyków, ale też nowych numerów z ostatniej, wydanej w ubiegłym roku płyty „Still Sucks”.

CZYTAJ TEŻ: LIMP BIZKIT UDOSTĘPNILI NOWY ALBUM „STILL SUCKS”

Przypomnijmy: Pol’and’Rock Festival, który odbywał się w Kostrzynie nad Odrą, to już historia. Festiwal szuka nowej tożsamości. W 2020 r. odbył się w formule online, a rok później na zasadach zgodnych z obostrzeniami do niedawna jeszcze obostrzeniami – ze ściśle ograniczoną frekwencją, obowiązkowymi testami na obecność COVID-19 i biletami wstępu.

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival odbędzie się w nowej lokalizacji na terenie województwa zachodniopomorskiego. Jak informuje organizująca wydarzenie Fundacja WOŚP, festiwal będzie miał charakter otwarty, co oznacza, że wejściówki nie będą obowiązywały.

Oprócz Limp Bizkit podczas imprezy zagrają m.in. Jinjer, Clutch i The Exploited. Pełny line’up wydarzenia jest dostępny na stronie festiwalu.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.