Paul McCartney po latach znów na Abbey Road

Wygląda na to, że Paul McCartney na dobre rozpoczął promocję tegorocznej trasy, a także płyty, którą ma wydać we wrześniu. Legendarny eks-Beatles wrócił na Abbey Road, gdzie pół wieku temu powstało jedno z najpopularniejszych zdjęć popkultury.

Czworo Beatlesów kroczących przejściem dla pieszych na Abbey Road tuż obok studia, w którym zarejestrowano ich największe przeboje – niepozorne zdjęcie z taką oto sceną trafiło na okładkę jednego z najważniejszych albumów The Beatles, stając się najczęściej przerabianą fotografią muzyczną wszech czasów.

Zdjęcie z Abbey Road przez lata obrosło w różne legendy. Jedna z plotek głosiła nawet, że fotografia zapowiada śmierć Paula McCartneya, co oczywiście okazało się bzdurą. Sir Paul ma się dobrze i dopiero co ogłosił kolejną trasę koncertową. W planach jest też premiera płyty, która na sklepowe półki ma trafić 7 września. Eks-Beatles rozpoczął promocję krążka, wracając na Abbey Road. Wszystko sflimowała jego córka. Nagranie udostępniamy poniżej.

Czy najnowszy album McCartneya osiągnie sukces porównywalny do kultowego „Abbey Road”? Cóż, to może okazać się trudne. W ciągu pierwszych 2 miesięcy od dnia premiery rozeszło się 4 mln kopii „Abbey Road”. Album spędził aż 3 miesiące na 1 miejscu listy Billboard Top Albums, a pochodzące z niego przeboje – m.in. „Come Together” i „Oh! Darling” – przeszły do kanonu współczesnej muzyki.

Przypomnijmy: Paul McCartney 3 grudnia wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie. Koncert będzie częścią trasy Freshen Up.

Sprzedaż biletów prowadzi agencja Live Nation.

Merch The Beatles, w tym koszulki, płyty i inne gadżety znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

🎥@maryamccartney #PaulMcCartney #EgyptStation #AbbeyRoad

Post udostępniony przez Paul McCartney (@paulmccartney)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.