Gojira w Polsce w 2021. Zespół headlinerem Mystic Festival

Dobra wiadomość dla fanów Gojiry. Zespół wystąpi w Polsce w przyszłym roku. Zgodnie z wcześniejszymi planami grupa przyjedzie na Mystic Festival. Francuzi to trzeci i ostatni headliner imprezy.

„Zbudujemy pięć scen i zaprosimy ponad dwa razy więcej artystów” – na początku maja deklarowali organizatorzy Mystic Festival, informując o przeniesieniu imprezy do Trójmiasta. Przy okazji obiecali, że postarają się obronić tegoroczny line-up i zaprosić wszystkich ogłoszonych już artystów.

Tak też się stało. Organizatorom festiwalu udało się nie stracić największych gwiazd, jakie latem miały wystąpić w Krakowie. Na przyszłorocznym Mystic Festival obok m.in. Judas Priest i Mercyful Fate zagra Gojira, która ostatnio przypomniała o sobie doskonałym singlem „Another World”.

Przypomnijmy: w przyszłym roku na terenie Stoczni Gdańskiej, gdzie odbędzie się Mystic Festival, oprócz już wymienionych gwiazd – zagrają: Killing Joke, Heilung, Katatonia, Mgła, Obituary, Vader, Oranssi Pazuzu, Witchcraft, Truchło Strzygi, Baest, Infected Rain i Motanka.

Festiwal ma odbyć się na powierzchni 10 hektarów. Wśród pięciu festiwalowych scen aż trzy będą scenami open air.

Wydarzenie zaplanowano na 2-4 czerwca 2021 r.

Bilety są w sprzedaży na stronie www.tickets.mysticfestival.pl

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV