Ozzy Osbourne ma problemy ze zdrowiem. Trasa przełożona

Złe wieści przekazuje Ozzy Osbourne. Z powodu choroby muzyk przełożył europejską trasę, którą z początkiem lutego miał rozpocząć z Judas Priest. Dopadła go silna infekcja dróg oddechowych.

O tym, że Ozzy Osbourne przełożył daty pierwszych czterech koncertów trasy, wiedzieliśmy już wcześniej. Okazuje się, że muzyk będzie musiał dać sobie więcej czasu na wyzdrowienie. To, co wydawało się niegroźnym przeziębieniem, przekształciło się w silną infekcję dróg oddechowych. Aby nie dopuścić do powikłań, lekarz zalecił Osbourne’owi dłuższy odpoczynek.

„Jestem totalnie zdruzgotany, musząc przełożyć europejską część mojej trasy” – w oficjalnym oświadczeniu pisze załamany Osbourne. „Wygląda na to, że od października czego nie dotknę, zamienia się w gówno. Najpierw zakażenie gronkowcem, a teraz choroba i kolejne antybiotyki”.

„Chciałbym przeprosić, że zawiodłem, wszystkich fanów, którzy przez lata zawsze byli w stosunku do mnie lojalni, mój zespół, całą ekipę i Judas Priest. Mimo wszystko obiecuję, że trasa z Judasami zostanie dokończona. Zostaje przełożona na wrzesień. Jeszcze raz wszystkich przepraszam. Kocham was” – kończy Osbourne.

Niestety, były już frontman Black Sabbath nie ma dobrej passy. W październiku Osbourne musiał odwołać kilka koncertów wskutek zakażenia gronkowcem. Trasa No More Tours 2, którą właśnie przełożył, miała być podziękowaniem dla fanów za 50 lat wsparcia oraz ostatnią trasą 70-letniego wokalisty.

Osborne nie zamierza jednak całkowicie kończyć z muzyką.

– Nie zamierzam przechodzić na emeryturę – oświadczył w niedawnym wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone”.

– „No More Tours” oznacza, że nie będę już jeździł w międzynarodowe trasy. Nadal zamierzam grać koncerty, ale nie będę już jeździł po świecie przez np. 6 miesięcy. Chcę spędzić trochę czasu w domu – wyjaśnił wokalista.

Po raz ostatni Ozzy Osbourne gościł w Polsce w 2018 r. Wokalsita był główną gwiazdą tegorocznego Impact Festivalu. Koncert odbył się 26 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

Koszulki i pełen merch Ozzy’ego Osbourne’a znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV