„Obecność 3: Na rozkaz diabła” wkrótce w kinach. Zobacz trailer

Jeśli lubicie horrory o opętaniach, ucieszycie się. W drodze na kinowe afisze jest trzecia część „Obecności”, kultowej serii o zajmującym się paranormalnymi zjawiskami małżeństwie Warrenów. Do sieci trafił oficjalny zwiastun filmu.

Film, który stał się klasyczny już w dniu premiery. Dzięki niemu prawie każdy dowiedział się o małżeństwie świeckich egzorcystów: Lorraine i Edzie Warrenach. To prawdopodobnie najbardziej znana para z filmów grozy. Warrenów mogliśmy oglądać w dwóch dotychczasowych częściach „Obecności”, ale też m.in. w „Annabelle wraca do domu” z 2019 r.

Warrenowie przygotowują się do come backu na wielki ekran. Na 4 czerwca została wyznaczona oficjalna premiera filmu „Obecność 3: Na rozkaz diabła”.

„Rok 1981. Małżeństwo Warren bada sprawę mężczyzny oskarżonego o morderstwo. Sprawca jednak utrzymuje, że za zbrodnie odpowiedzialny jest potężny demon, władający jego ciałem” – czytamy w opisie fabuły.

CZYTAJ TEŻ: NOWA CZĘŚĆ „HALLOWEEN” CORAZ BLIŻEJ. „HALLOWEEN KILLS”

Zapowiada się więcej niż dobrze, a jeśli dodatkowo chcecie nakręcić się na premierę nowej „Obecności” koniecznie sprawdźcie świeżo opublikowany trailer.

Zapowiedź udostępniamy poniżej.

W filmie „Obecność 3: Na rozkaz diabła” zobaczymy niezawodny duet aktorski Vera Farmiga i Patrick Wilson. Film wyreżyserował Michael Chaves. Autorem scenariusza jest David Leslie Johnson-McGoldrick.

„Obecność” znajdziecie w naszym zestawieniu horrorów: „Horrory o nawiedzonych domach. Wchodzicie na własną odpowiedzialność”.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV