„Halloween Kills” z pierwszym zwiastunem. Michael Myers powraca

To jeden z najbardziej wyczekiwanych horrorów tego roku. „Halloween Kills”, czyli kolejny film z psychopatycznym mordercą Michaelem Myersem w roli głównej, doczekał się pierwszego zwiastuna. Spodziewajcie się krwawej masakry na ekranie.

Wygląda na to, że Michael Myers jest w stanie przetrwać wszystko. W ostatniej części serii „Halloween” z 2018 r. Myers został uwięziony w płonącym domu. To jednak nie wystarczyło, by się go pozbyć. Jeden z najbardziej uroczych psychopatów rodem z filmów grozy powraca i jak dowiadujemy się z pierwszego trailera „Halloween Kills”, będzie chciał się zemścić. Zacznie od wyrżnięcia strażaków, ale na tym Myers z pewnością nie skończy. Jego cel to ostateczna konfrontacja z Lauri Strode, kobietą, która uciekła mu 40 lat wcześniej.

Seria „Halloween” została zapoczątkowana przez Johna Carpentera w 1978 r. Fabuła w skrócie przedstawia się następująco: wspomniany Michael Myers, zamaskowany morderca pozbawiony ludzkich uczuć, ucieka z psychiatryka i zabija każdego, kogo spotka na swojej drodze. Dotychczas nakręcono 11 filmów z serii „Halloween”. Nie licząc trzeciej części, w której nie pojawia się wątek Michaela Myersa, psychopata w białej masce straszy w każdym z nich, bezwzględnie i zarazem z gracją terroryzując wszystko i wszystkich.

W „Halloween Kills” Michael Myers ma być bardziej brutalny niż kiedykolwiek wcześniej, a sam film – bardziej efektowny, z wartką akcją rozwijającą się w ekspresowym tempie.

– Kiedy robiliśmy ostatnią część, staraliśmy się znaleźć sposób, żeby ktoś, kto nie widział poprzednich, mógł łatwo przyswoić sobie fabułę – wyjaśnia David Gordon Green, reżyser „Halloween Kills”, a także ostatniej części „Halloween” z 2018 r.

– Teraz akcja jest od razu – podkreśla Green.

Reżyser obiecuje mocny film.

– Jest bardzo agresywny. Na pewno bardziej efektowny. Chcieliśmy, żeby w środku nie zabrakło fajerwerków, zanim obsada się wykruszy – zapowiada Green.

Patrząc na pierwszy zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej, rzeczywiście spodziewamy się jatki. Już nie możemy się doczekać!

Szczegóły fabuły najnowszej produkcji są do teraz trzymane w tajemnicy. W obsadzie ponownie zobaczymy Jamie Lee Curtis jako Lauie Strode i Judy Greer jako Karen Nelson. Pierwotnie film miał pojawić się już w 2020 r. Z wiadomych względów premiera została przesunięta.

Nowa data premiery „Halloween Kills” to 15 października 2021 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV