Nowy album In This Moment jeszcze tego lata

Zaskakujące wieści przekazuje obóz In This Moment. Tego lata zespół zamierza wypuścić nowy album. Plany grupy zdradził gitarzysta Chris Howorth. „To będzie nasza najcięższa rzecz od czasu «Blood»” – komentuje muzyk.

„Mother” – pod taką nazwą ukaże się kolejne wydawnictwo In This Moment, następca wydanej w 2017 r. płyty Ritual.

– „Mother to Maria [Brink, wokalistka In This Moment – red.], jej doświadczenie macierzyństwa – wyjaśnia Chris Howorth. – Maria jako matka, ale też matka ziemia, matka jako klucz życia.

– To będzie nasza najcięższa rzecz od czasu „Blood”. Materiał z „Ritual” był mocniejszy niż „Black Widow”. „Black Widow to płyta ciężka na swój sposób, ale ta nowa jest… Teraz, kiedy mamy to już gotowe, mogę powiedzieć: „Cholera, to naprawdę ciężka płyta”. Podejrzewam, że spodoba się naszym fanom – dodał Howorth.

W chwili obecnej grupa pracuje nad okładką „Mother”. Gitarzysta In This Moment nie zdradził dokładnej daty premiery płyty. Całość ma być jednak gotowa jeszcze tego lata. Za produkcję „Mother” będzie odpowiedzialny Kevin Churko, ceniony producent znany ze współpracy m.in. z Ozzym Osbournem, Slashem i Five Finger Death Punch.

Przypomnijmy: premiera „Ritual” miała miejsce 21 lipca 2017 r. Krążek ukazał się za pośrednictwem Atlantic Records. Znalazły się na nim m.in. utwór „Black Wedding” nagrany z Robem Halfordem z Judas Priest oraz cover „In the Air Tonight” Phila Collinsa.

Z materiałem z „Ritual” zespół nie dotarł do Polski.

In This Moment tworzą: Maria Brink, Chris Howorth, Randy Weitzel, Travis Johnson i Kent Diimmel.

Licencjonowany merch In This Moment znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.