Nergal prezentuje kolejne wcielenie Me and That Man. „New Man, New Songs, Same Shit Vol. 2”

Nergal nie traci czasu i zapowiada kolejną odsłonę projektu Me and That Man. Po udanej trasie koncertowej muzyk ogłasza premierę nowej płyty „New Man, New Songs, Same Shit Vol. 2”. Gościnnie pojawią się na niej m.in. Gary Holt, Alissa White-Gluz i Abbath.

Me and That Man to projekt z burzliwą historią. Nergal najpierw współtworzył go z Johnem Porterem, by ostatecznie zmienić formułę i postawić na występy zaproszonych gości. W ubiegłym roku lider Behemotha wydał album Me and That Man, na który ściągnął m.in. Coreya Taylora ze Slipknot i Brenta Hindsa z Mastodon. W tym roku czeka nas kolejna podobna premiera. Nergal znów skrzyknął mocną, międzynarodową ekipę.

– Znowu to robimy. Wiecie już co i jak. Zwerbowałem najlepszych z najlepszych w ciężkiej muzyce do wspólnej pracy nad utworami, nad którymi pracowaliśmy z naszym polsko-włosko-ukraińskim zespółem przez ostatnie 18 miesięcy. Efekty znów są niesamowite, a same występy inspirujące – komentuje Nergal.

Nergal zdradził, kto pojawi się na albumie „New Man, New Songs, Same Shit Vol. 2”. Lista gości jest imponująca. Są na niej m.in. Gary Holt (Slayer/Exodus), Alissa White-Gluz z Arch Enemy i niezmordowany Abbath.

– Kto wie, kiedy uda nam się razem zagrać te utwory. Ja w każdym razie zrobię wszystko, żeby do tego doszło – podkreśla Nergal.

Premiera płyty „New Man, New Songs, Same Shit Vol. 2” została wyznaczona na 19 listopada.

Poniżej możecie sprawdzić pierwszy singiel zapowiadający krążek z gościnnym udziałem Chrisa Georgiadisa z Turbowolf.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV