Nergal i wokalista Ghost we wspólnym utworze Me And That Man

Nergal podgrzewa atmosferę przed premierą nowej płyty Me And That Man. Lider Behemotha zaprezentował efekt współpracy z wokalistą Ghost.

Tobias Forge to człowiek o wielu twarzach. Przewodzi Ghost jako Papa Emeritus, ale udzielał się też w innych zespołach, takich jak Repugnant czy Crashdïet, w których występował pod pseudonimem Mary Goore,

Forge aka Mary Goore to kolejny skalp Nergala. Lider Behemotha w ramach projektu Me And That Man odhacza kolejne duże nazwiska, zapraszając do współpracy największe gwiazdy rocka i metalu. W piątek, 18 listopada, ukaże się trzeci album Me And That Man. Wiemy już, że nie zabraknie na nim głowy kościoła Ghost. Forge zaśpiewał w nowym, przedpremierowo udostępnionym singlu „Under the Spell”.

„To rockabilly na sterydach i obszar twórczości Me And That Man, którego nigdy wcześniej w ten sposób nie eksplorowaliśmy” – komentuje Nergal.

Singiel „Under the Spell” udostępniamy poniżej.

CZYTAJ TEŻ: TOBIAS FORGE JAKO MŁODY METALOWIEC. ZDJĘCIE LIDERA GHOST ROBI FURORĘ

Album „New Man, New Songs, Same Shit Vol. 2” to już trzecia odsłona inicjatywy Nergala, a druga oparta o występy gości. Ostatnio Nergal zaangażował w swoje przedsięwzięcie m.in. Coreya Taylora ze Slipknot, Brenta Hindsa z Mastodon i Matta Heafy’ego z Trivium. Tym razem wśród jego gości – obok wspomnianego Forge’a – mają się znaleźć Gary Holt (Slayer/Exodus), Alissa White-Gluz z Arch Enemy, Abbath i wiele innych gwiazd.

– Znowu to robimy. Wiecie już co i jak. Zwerbowałem najlepszych z najlepszych w ciężkiej muzyce do wspólnej pracy nad utworami, nad którymi pracowaliśmy z naszym polsko-włosko-ukraińskim zespółem przez ostatnie 18 miesięcy. Efekty znów są niesamowite, a same występy inspirujące – przekonuje Nergal.

– Kto wie, kiedy uda nam się razem zagrać te utwory. Ja w każdym razie zrobię wszystko, żeby do tego doszło – obiecuje muzyk.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.