Mick Jagger zwiedza Indie – i chwali się na Instagramie

Wieść niesie, że wkrótce The Rolling Stones znów wyruszą w trasę. Do planowanego tournée w osobliwy sposób przygotowuje się Mick Jagger. Frontman legendarnych Stonesów chwali się na Instagramie podróżą do Indii.

Święte krowy, niesamowite budowle postawione na cześć hinduskich bóstw i zadziwiająca kultura – Indie mają czym przyciągać zachodnich turystów. Czar tego kraju na własną rękę postanowił odkryć Mick Jagger, który do Indii wybrał się incognito. Swoją podróżą popularny rockman chwali się na Instagramie, publikując autorskie zdjęcia i filmy (kilka z nich udostępniamy poniżej).

Mamy nadzieję, że to forma złapania świeżości przed trasą, w którą według licznych doniesień Stonesi wyruszą w 2018 r. Jeśli wierzyć informacjom podanym w grudniu przez „Rzeczpospolitą”, zespół zawita również do Polski. Koncert miałby się odbyć w czerwcu (więcej na ten temat pisaliśmy w artykule „The Rolling Stones w Polsce w 2018? Są przecieki o koncercie”).

Przypomnijmy: po raz ostatni The Rolling Stones zagrali w Polsce na warszawskim Torze Wyścigów Konnych w 2007 r. Do historii przeszły ich dwa pierwsze koncerty w naszym kraju, które miały miejsce w Sali Kongresowej w 1967 r.

Merch The Rolling Stones, w tym nowe koszulki i bluzy angielskiej marki Bravado, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Enjoying the vibrant sights and sounds of India!

Post udostępniony przez Mick Jagger (@mickjagger)

Had an amazing time exploring India 🇮🇳

Post udostępniony przez Mick Jagger (@mickjagger)

Getting around on a tuk tuk! 🇮🇳

Post udostępniony przez Mick Jagger (@mickjagger)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV