Mick Jagger wraca do aktorstwa. Wokalista zagrał w „Obrazie pożądania”

Mick Jagger ma już swoje lata, ale legendarny frontman The Rolling Stones wciąż nie unika wyzwań. Wkrótce zobaczymy go na kinowych afiszach. Jagger zagrał jedną z głównych ról w filmie „Obraz pożądania”, którego Polską premierę wyznaczono na marzec.

Jagger nie zwalnia tempa. Muzyk ma za sobą głośną trasę z The Rolling Stones, a już niebawem do kin trafi film „Obraz pożądania” z udziałem ikony rock’n’rolla. Jagger zagrał w nim ekscentrycznego bogacza i kolekcjonera dzieł sztuki. To pierwsza od przeszło dekady rola wokalisty Stonesów, który równolegle z karierą muzyczną przez lata rozwijał karierę aktorską, regularnie pojawiając się w filmach (filmowy debiut Jagger zaliczył w „Kreacji” z 1970 r.).

Reżyserem „Obrazu pożądania” jest Giuseppe Capotondi. Film to thriller oparty na książce Charlesa Willeforda. Akcja zawiązuje się w momencie, gdy grany przez Jaggera milioner Cassidy zaprasza do swojej posiadłości młodego Jamesa Figuerasa, składając mu propozycję kradzieży wyjątkowego obrazu. Przystając na nią, Figueras wplątuję się w siatkę zdarzeń, które doprowadzą go do odkrycia prawdy, jakiej nigdy nie chciałby poznać.

Oprócz Jaggera w „Obrazie pożądania” zobaczymy Claesa Banga, Elizabeth Debicki i Donalda Sutherlanda. Polska premiera filmu 27 marca.

Trailer „Obrazu pożądania” możecie zobaczyć poniżej.

Przypomnijmy: The Rolling Stones wystąpili w Polsce w 2018 r., grając wyprzedany koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie. Od miesięcy spekuluje się, że zespół przygotowuje się do wydania nowej płyty, póki co jednak nie ma żadnych konkretnych informacji na temat spodziewanego wydawnictwa.

Merch The Rolling Stones, w tym koszulki i bluzy angielskiej marki Bravado, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV