Mick Jagger w duecie z Davem Grohlem. Nowy singiel lidera The Rolling Stones

Mick Jagger wie, jak zrobić niespodziankę. W sieci pojawił się solowy numer legendarnego wokalisty The Rolling Stones zatytułowany „Eazy Sleazy”. Gościnnie w kawałku pojawia się Dave Grohl.

„Eazy Sleazy” to utwór napisany spontanicznie w czasie lockdownu. Mick Jagger zagrał na gitarze i zaśpiewał, a lider Foo Fighters dołożył drugą gitarę, bas oraz perkusję.

Nowość od duetu Jagger & Grohl to zadziorny, pełen energii rockandrollowy numer z dużą dozą humoru, z jakim lider The Rolling Stones opisuje świat wiecznego przesiadywania w domu, ciągłego przedawkowywania telewizji i relacji interpersonalnych utrzymywanych online. Mick z optymizmem wyraża nadzieję na zmiany oraz na „ogród ziemskich rozkoszy”, który czeka nas, jeśli uporamy się z pandemią koronawirusa.

„Eazy Sleazy” wraz z klipem udostępniamy poniżej.

– Napisałem piosenkę o wychodzeniu z lockdownu. Wszyscy teraz bardzo potrzebujemy optymizmu. Dziękuję Dave’owi Grohlowi, że wskoczył na perkusję, bas i gitarę. Praca z nim była przyjemnością. Mam nadzieję, że wszystkim będzie dobrze się słuchało – komentuje Mick Jagger.

– Ciężko jest ubrać w słowa, co oznacza dla mnie nagrywanie z Sir Mickiem – dodaje Dave Grohl. – To znacznie więcej niż spełnione marzenie. Kiedy już myślałeś, że to wszystko nie może stać się bardziej szalone… Bez wątpienia „Eazy Sleazy” będzie hitem lata!

Mick Jagger pomimo zaawansowanego wieku nie wybiera się na zasłużoną emeryturę, podobnie jak jego koledzy z The Rolling Stones. W ubiegłym roku Stonesi nieoczekiwanie udostępnili pierwszy nowy utwór od ośmiu lat, po czym przygotowali wznowienie płyty „Goats Head Soup”.

W Polsce ostatni raz The Rolling Stones pojawili się w 2018 r., grając wyprzedany koncert na stadionie PGE Narodowy.

Koszulki The Rolling Stones, bluzy i inne gadżety znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV