Wokaliści Trivium i Testament w oficjalnym utworze Mystic Festival

Matt Heafy z Trivium i Chuck Billy z Testament sprawili, że jeszcze bardziej nie możemy doczekać się Mystic Festival. Sprawdźcie oficjalny utwór tegorocznej odsłony imprezy!

Ostatnie dwa lata nie były łaskawe dla organizatorów letnich festiwali, ale wierzymy, że do trzech razy sztuka. Jedną z tych imprez, na które czekamy najbardziej, jest Mystic Festival. Z powodu pandemii wydarzenie dwukrotnie musiało zostać przełożone, ale ekipa organizująca Mystic Festival robi wszystko, by tym razem czarny scenariusz się nie powtórzył.

Mystic Festival w tym roku ma powrócić z pełną mocą. Naszpikowany gwiazdami rocka i metalu line-up, w którym nie zabrakło m.in. Judas Priest, pięć różnych scen – to zaledwie niewielka część tego, czego mamy być świadkami na tegorocznym Mystic Festival.

Organizatorzy festiwalu już teraz podgrzewają atmosferę, prezentując oficjalny hymn Mystic Festival. Specjalnie dla festiwalowej społeczności napisał go Matt Heafy z Trivium, a pomógł mu w tym Chuck Billy, wokalista formacji Testament.

– Mając przywilej grania na niesamowitym Mystic Fest, dokładnie wiedziałem, jaki musi być hymn tego festiwalu – komentuje Matt Heafy. – Energia Mystic Fest jest elektryczna, a publiczność jedna z najlepszych na tej planecie. Program jest niesamowity. Miejsce, zaplecze, jedzenie, napoje… Wszystko jest idealne. Mystic niesamowicie dbał o Trivium i o mnie, więc łatwo było mi stworzyć ten potężny utwór dla Mystic.

– To dla nas przyjemność sprezentować „Behold Our Power” Mysticowi – podsumowuje Heafy.

Singiel udostępniamy poniżej.

Mystic Festival to największy festiwal metalowy w Polsce. Najbliższa odsłona imprezy ma odbyć się w dniach 2-4 czerwca 2022 r. Zagrają m.in. Judas Priest, Mercyful Fate, Mastodon i Killing Joke.

CZYTAJ TEŻ: NAPALM DEATH, DECAPITATED I INNI NA ROZGRZEWCE PRZED MYSTIC FESTIVAL

Relację z ostatniego Mystic Festival możecie sprawdzić na naszym fanpage’u.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.