Maseczki kosmetyczne a’la corpse paint. Fiński startup hitem internetu

Corpse paint to poważna sprawa, podobnie jak dbanie o piękną, gładką i jędrną cerę. Firma Kaamos Cosmetics zamierza ruszyć ze sprzedażą maseczek pielęgnacyjnych dla metali. Póki co trwa przedsprzedaż połączona z kampanią crowdfundingową.

Black metal wymaga poświęceń, ale nikt nie powiedział, że ludzie związani z muzyczną ekstremą nie mogą o siebie dbać. Firma Kaamos Cosmetics przygotowuje osobliwą linię produktów, których zadaniem będzie sprawienie, by metalówy i metalowcy zawsze wyglądali jednocześnie mrocznie i olśniewająco.

Kaamos Cosmetics to fiński startup, który jasno profiluje swój target, o czym najlepiej świadczy produkt będący już na ostatniej prostej. Mowa o maseczkach a’la corpse paint mających sprawić, że najpierw będziecie wyglądać jak Abbath po miesiącu na Podlasiu, za to później będziecie mieć cerę jak z Photoshopa.

Firma Kaamos Cosmetics zamierza rozpocząć od sprzedaży dwóch rodzajów masek: wygładzającej i nawilżającej. Co ważne, obie są wegańskie i wyprodukowane w zgodzie z naturą (czyt. bez cierpienia zwierząt), a przynajmniej tak producent utrzymuje na swojej stronie.

„Nasze maski to dwa unikalne wzory corpse paintu i całe mnóstwo naturalnych składników. Maski powstają z unikalnych wykrojów, tak by usatysfakcjonować osoby o różnych kształtach twarzy i gustach” – czytamy na stronie Kaamos Cosmetics.

O maskach z serii Corpse Paint moglibyśmy pisać wiele, ale po prostu sami je zobaczcie. Kilka materiałów promo udostępniamy poniżej.

CZYTAJ TEŻ: JOGA DLA FANÓW BLACK METALU. NOWA SERIA NA YOUTUBE

Uprzedzając pytania, gdzie i kiedy będzie można kupić maski Kaamos Cosmetics, wyjaśniamy: projekt ma charakter startupu. Póki co trwa kampania crowdfundingowa. W kwietniu ma rozpocząć się pierwszy etap produkcji. Właściwa produkcja wystartuje w lipcu. Z końcem lata ma ruszyć otwarta sprzedaż maseczek.

Jeśli nie chcecie czekać, a interesuje was beauty w wydaniu bardziej alternatywnym, koniecznie sprawdźcie tonery i inne kosmetyki na RockMetalShop.pl.

Kaamos Campaign Video from Kaamos Cosmetics on Vimeo.

Kaamos Cosmetics – Corpse Paint Mask Pack promo 2 from Kaamos Cosmetics on Vimeo.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.