Maseczki kosmetyczne a’la corpse paint. Fiński startup hitem internetu

Corpse paint to poważna sprawa, podobnie jak dbanie o piękną, gładką i jędrną cerę. Firma Kaamos Cosmetics zamierza ruszyć ze sprzedażą maseczek pielęgnacyjnych dla metali. Póki co trwa przedsprzedaż połączona z kampanią crowdfundingową.

Black metal wymaga poświęceń, ale nikt nie powiedział, że ludzie związani z muzyczną ekstremą nie mogą o siebie dbać. Firma Kaamos Cosmetics przygotowuje osobliwą linię produktów, których zadaniem będzie sprawienie, by metalówy i metalowcy zawsze wyglądali jednocześnie mrocznie i olśniewająco.

Kaamos Cosmetics to fiński startup, który jasno profiluje swój target, o czym najlepiej świadczy produkt będący już na ostatniej prostej. Mowa o maseczkach a’la corpse paint mających sprawić, że najpierw będziecie wyglądać jak Abbath po miesiącu na Podlasiu, za to później będziecie mieć cerę jak z Photoshopa.

Firma Kaamos Cosmetics zamierza rozpocząć od sprzedaży dwóch rodzajów masek: wygładzającej i nawilżającej. Co ważne, obie są wegańskie i wyprodukowane w zgodzie z naturą (czyt. bez cierpienia zwierząt), a przynajmniej tak producent utrzymuje na swojej stronie.

„Nasze maski to dwa unikalne wzory corpse paintu i całe mnóstwo naturalnych składników. Maski powstają z unikalnych wykrojów, tak by usatysfakcjonować osoby o różnych kształtach twarzy i gustach” – czytamy na stronie Kaamos Cosmetics.

O maskach z serii Corpse Paint moglibyśmy pisać wiele, ale po prostu sami je zobaczcie. Kilka materiałów promo udostępniamy poniżej.

CZYTAJ TEŻ: JOGA DLA FANÓW BLACK METALU. NOWA SERIA NA YOUTUBE

Uprzedzając pytania, gdzie i kiedy będzie można kupić maski Kaamos Cosmetics, wyjaśniamy: projekt ma charakter startupu. Póki co trwa kampania crowdfundingowa. W kwietniu ma rozpocząć się pierwszy etap produkcji. Właściwa produkcja wystartuje w lipcu. Z końcem lata ma ruszyć otwarta sprzedaż maseczek.

Jeśli nie chcecie czekać, a interesuje was beauty w wydaniu bardziej alternatywnym, koniecznie sprawdźcie tonery i inne kosmetyki na RockMetalShop.pl.

Kaamos Campaign Video from Kaamos Cosmetics on Vimeo.

Kaamos Cosmetics – Corpse Paint Mask Pack promo 2 from Kaamos Cosmetics on Vimeo.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV