Lars Ulrich o swojej ulubionej aplikacji. „Jestem uzależniony od Apple”

Może jako perkusista polega na swojej własnej, oldschoolowej technice, ale w kwestii technologii nie patrzy wstecz. „Jestem uzależniony od sprzętów Apple. Podejrzewam, że moja rodzina ma więcej niż 30 urządzeń tej marki – wyznał Lars Ulrich w rozmowie z „The Wall Street Journal”.

– Moją ulubioną aplikacją jest Flight Radar 24, który jest trochę jak czujnik ruchu w powietrzu. Możesz zobaczyć, jak dużo samolotów jest w danym momencie w powietrzu, dokąd lecą, skąd są, gdzie aktualnie się znajdują, na jakiej są wysokości i tak dalej – opowiada Ulrich, opisując swoją ulubioną apkę. – Piję herbatę, zakasuję rękawy, siadam i patrzę.

– Jestem uzależniony od sprzętów Apple – dodaje perkusista. – Podejrzewam, że moja rodzina ma więcej niż 30 urządzeń tej marki. Jedno w naszym domu pochodzi od innego producenta. To Panasonic KX-T7633-B, telefon stacjonarny. Muszę mieć coś takiego w domu. Mieszkam na wzgórzu i mam gówniany zasięg.

– Podróżuję z kilkoma iPodami Classic – ciągnie Ulrich. – Jestem oddany Apple Music i Spotify. Korzystam z obu serwisów, ale na iPodach mam całą kolekcję muzyki. Słucham z nich rzeczy, których nie ma na serwisach streamingowych. Np. wczoraj z moją żoną słuchaliśmy starego Budgie. Chciała posłuchać „Crash Course in Brain Surgery” z płyty „In For The Kill”. Nie było tego na Apple Music!

Co do obecności albumów Metalliki w streamingu możecie być spokojni – znajdziecie je we wszystkich wiodących serwisach. Wszak Metallica w prowadzeniu muzycznego biznesu nie ma sobie równych.

Przypomijmy: wydany jesienią 2016 r. album „Hardwired… to Self-Destruct” pokrył się platyną w USA, wykręcając imponujące wyniki również w Polsce („Hardwired” był najlepiej sprzedającym się zagranicznym albumem ub.r.). Krążek uplasował się ponadto na 1 miejscu list przebojów m.in. w Szwecji, Australii i Nowej Zelandii.

Merch Metalliki, w tym całą gamę ciuchów i gadżetów związanych z „Hardwired”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

A jeśli tak jak Lars Ulrich jesteście mobilni i lubicie apki, sprawdźcie też tę – nową, unikatową aplikację RockMetalShop.pl. Aplikację znajdziecie w Googla Play.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.