Killswitch Engage na koncercie w Polsce

Koronawirus nie powstrzymuje agencji koncertowych przed ogłaszaniem kolejnych koncertów. Do Polski w czerwcu przyjedzie formacja Killswitch Engage. Koncert odbędzie się 23 czerwca w klubie Tama w Poznaniu.

Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 13 marca, o godz. 11.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Klienci banku Citi Handlowy kupią bilety już w środę, 11 marca, o godz. 12:00. Dzień później wystartuje przedsprzedaż Ticketmaster.

Po niezwykle udanym koncercie w Warszawie w listopadzie 2019 r. Killswitch Enagage wracają do Polski w ramach trasy koncertowej Atonement Tour. W tym roku zespół odwiedzi Poznań i 23 czerwca wystąpi w klubie Tama.

Formacja Killswitch Engage po raz pierwszy zaistniała w świecie ciężkiej muzyki po wyjeździe ze śnieżnego i uprzemysłowionego zachodniego Massachusetts w 1999 r. Muzyczni pionierzy, którzy w swojej muzyce łączą mocne gitarowe brzmienia z hardcore’owym duchem wschodniego wybrzeża USA, stworzyli nową jakość, wprowadzając świeżość do tego, co w muzyce było wcześniej uważane za ciężkie.

Wydany w 2002 r. „Alive or Just Breathing” został uznany za jeden z najlepszych albumów oraz został wyróżniony w zestawieniu The Top 100 Greates Melat Albums of the Decade przygotowanym przez magazyn „Decibel”. Otrzymali dwie nominacje do nagrody Grammy Award w kategorii „Best Metal Performance” w latach 2005 i 2014. Ich dwie płyty pokryły się złotem („The End of the Heartache” z 2004 r. i dwa lata późniejsza „As daylight Days”). Trzy razy z rzędu grupa znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych debiutów na liście Billboard Top 200: za album „Killswitch Engage” (2009), „Disarm The Descent” (2013) oraz „Incarnate” (2016). Ich dwie płyty sięgnęły szczytów takich list, jak Top Rock Abums i Top Hard Rock Albums. Do dzisiaj ich utwory przekroczyły ponad pół miliarda odsłon. Ponadto Killswitch Engage koncertują po świecie u boku największych gwiazd światowego formatu oraz wyprzedają własne koncerty na sześciu kontynentach.

Szczegóły koncertu udostępniamy poniżej.

Merch Killswitch Engage znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.