Jinjer ogłasza samodzielny koncert w Polsce

Temat powrotu koncertów mocno się komplikuje, ale organizatorzy nie składają broni. Ekipa Knock Out Productions zaprasza na koncert Jinjer, który ma odbyć się we wrześniu w Krakowie.

Choć ogłoszenia koncertowe nie wywołują dziś takiego entuzjazmu, jak przed wybuchem pandemii, fani Jinjer z pewnością ucieszą się, że ukraińska formacja planuje pojawić się w Polsce.

Jinjer zamierza dalej promować bardzo dobrze przyjęty album „Macro” sprzed dwóch lat. Grupa ogłosiła europejską trasę ze szwedzką formacją Humanity’s Last Breath oraz Hypno5e z Francji. Jej polskim przystankiem będzie Kraków, gdzie Jinjer (wraz z Humanity’s Last Breath i Hypno5e) zawita 20 września. Miejsce to Hype Park, który zostanie otwarty już w maju.

Biletów szukajcie w sklepie Knock Out Productions oraz na eBilet.pl.

Warto zaznaczyć, że nie jest to jedyny zaplanowany na ten rok koncert, jaki w Polsce chce zagrać Jinjer. Zespół jest jednym z headlinerów Pol’and’Rock Festival. Wydarzenie ma odbyć się w dniach 29-31 lipca.

Szczegóły krakowskiego koncertu Jinjer udostępniamy poniżej.

Zachęcamy również do sprawdzenia wywiadu z Jinjer, jaki w ramach serii Six Questions Show przeprowadził dla nas Filip z zespołu The Sixpounder. Wywiad znajdziecie m.in. na naszym kanale na YouTube, a także na podstronie serii Six Questions Show.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV