Iron Maiden pracują nad nowym albumem

Iron Maiden nie tracą czasu. Wokalista grupy Bruce Dickinson zdradził, co wraz z kolegami robi w czasie pandemii. Komunikat jest jednoznaczny: Ironi w pocie czoła pracują nad nowym albumem!

Pandemia zamknęła w domach większość gwiazd. Organizowanie dużych tras jest obecnie niemożliwe, co mocno odczuli m.in. członkowie Iron Maiden, którzy latem mieli zaliczyć kolejne tournée. Podobnie jak inne kapele angielscy gwiazdorzy heavy metalu w obliczu przymusowego koronaurlopu skupili się na tworzeniu, o czym osobiście poinformował sam Bruce Dickinson.

– Wiele rzeczy nie doszło do skutku w tym roku, co jest oczywiste, ale też bardzo, bardzo frustrujące. Mamy jednak inne plany – zaczął wokalista Iron Maiden.

– Czym zajmujemy się w międzyczasie? Cóż, piszemy, rozmawiamy ze Stevem. Trochę pracowaliśmy razem w studiu. Niestety nie mogę o tym poopowiadać, bo mnie zabiją – stwierdził Dickinson.

Muzyk zapewnił fanów, że w szeregach Iron Maiden panuje mobilizacja. Przypomniał również o koncertach, które zespół zamierza zagrać w 2021 r.

Nagranie Dickinsona udostępniamy poniżej.

CZYTAJ TEŻ: BRUCE DICKINSON PRZELECIAŁ SIĘ BOMBOWCEM NAD KANADĄ

Przypomnijmy: Iron Maiden w lipcu mieli wystąpić w Warszawie. Ostatecznie koncert został przełożony na 11 czerwca 2021 r. Miejsce pozostaje bez zmian: wydarzenie ugości stadion PGE Narodowy.

Ostatnim albumem Iron Maiden pozostaje „The Book of Souls” z 2015 r.

fot. Adels (CC BY 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV