Hunter znów idzie pod młotek. Do wylicytowania wyjątkowa pacyfa

Już po raz 27. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W sieci pojawiły się pierwsze licytacje, z których dochód zasili konto Fundacji WOŚP. Pod młotek idzie m.in. oryginalna pacyfa wykorzysta na okładce płyty „NieWolnOść”.

„NieWolnOść” to jak dotąd ostatni album Hunter. Premiera płyty miała miejsce w 2016 r., a jej okładkę zdobi pacyfa upleciona z drutu kolczastego. Tę samą pacyfę, która stała się przedmiotem okładki „NieWolnOści”, można teraz wylicytować na aukcji WOŚP.

Pacyfa została oprawiona przez Picika, gitarzystę Hunter, całość zaś podpisana przez członków grupy i Jurka Owsiaka.

„Jest umieszczona (pacyfa – red.) na pomalowanej na czarny mat drewnianej podstawie i zabezpieczona przed skaleczeniem szklaną taflą w wygrawerowanym logo i tytułem. Wygląda dokładnie jak okładka, tyle że jest prawdziwa i w 3D” – przedmiot opisuje zespół.

Na aukcję traficie via [link]

To nie pierwszy raz, kiedy Hunter angażuje się w Finał WOŚP.

„Od początku istnienia WOŚP uczestniczymy w jej koncertach, aukcjach i wspieramy te bezprecedensowe na skalę światową wydarzenia. One nie tylko ratują życie, ale też łączą – a nie dzielą. Dlatego wspieramy całymi swoimi metalowymi sercami” – swoje zaangażowanie w Orkiestrę przed rokiem komentowali muzycy.

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Przygotowania do 27. Finału WOŚP w całej Polsce i w wielu miejscach na świecie wystartowały 16 października 2018 roku. Od tego dnia rozpoczęła się rejestracja sztabów Orkiestry oraz budowa logistyki mającej obsłużyć największą zbiórkę publiczną w Polsce.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV