Hunter w Poznaniu (fotorelacja)

Poznański fotograf Bartek Burba był z nami na piątkowym, wyprzedanym do ostatniego biletu koncercie Huntera. Sprawdźcie fotorelację Bartka i bądźcie czujni – wkrótce opublikujemy materiał video, z którego dowiecie się sporo o „Hellwood”, albumie, któremu Hunter poświęcił swoją bieżącą trasę!

Premiera „HellWood” miała miejsce w 2009 r. Album ukazał się nakładem Mystic Production. Promowały go single „Labirynt Fauna” i „Strasznik”.

„HellWood” to jedno z najmocniejszych wydawnictw w dorobku Huntera, przede wszystkim pod względem swojej wymowy. Po 10-latach od premiery grupa ponownie mierzy się z materiałem z płyty, na której pierwszy raz z Hunterem zagrał perkusista Darek „Daray” Brzozowski (członek m.in. kultowego Dimmu Borgir).

Do końca listopada Hunter zagra jeszcze 5 koncertów. Nadchodzące przystanki trasy Huntera to: Zabrze (15 listopada), Częstochowa (16 listopada), Kraków (17 listopada), Warszawa (22 listopada) i Wrocław (23 listopada).

Szczegóły koncertów znajdziecie via [link]

My byliśmy już na koncercie w Poznaniu. Towarzyszył nam Bartek Burba (darthbart.com), którego zdjęcia udostępniamy poniżej.

Nasz materiał video wkrtóce!

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV