Helloween przygotowuje się do trasy i zdradza setlistę Pumpkins United

To będzie jesień spod znaku Helloween – również w Polsce! 28 listopada legendarna, niemiecka grupa zawita do Warszawy, by zaprezentować polskiej publiczności swoje największe evergreeny. Jak idą przygotowania do zbliżającego się tournée, sprawdzicie w nowym filmie opublikowanym przez zespół.

Dobra wiadomość dla polskich fanów Helloween: w ramach jesiennej trasy koncertowej zespół zawita do Polski. Jeszcze lepsza jest taka, że w jego składzie znajdą się Michael Kiske i Kai Hansen.

Polskim przystankiem tournée niemieckich metalowców będzie Warszawa, a dokładniej: Hala Koło. Zanim jednak Helloween dotrą do Polski, czeka ich 20 występów w innych krajach. Trasa z pewnością okaże się dla weteranów z Helloween wymagająca. Ale oni są na to gotowi, a nawet jeśli nie są – to wkrótce będą. Przygotowania idą bowiem pełną parą!

Jak Niemcy łapią formę przed jesiennymi wojażami, sprawdzicie w nagraniu, które pojawiło się na ich oficjalnym kanale. Video udostępniamy poniżej.

Ale na tym nie koniec. Zespół podzielił się z fanami setlistą nadchodzących koncertów. Możecie ją podejrzeć via [link] – jeśli oczywiście 28 listopada nie wolicie być zaskoczeni. Wszystko na własną odpowiedzialność.

Helloween to jeden z najważniejszych muzycznych materiałów eksportowych Niemiec, jeden z najpopularniejszych zespołów metalowych na świecie. Grupa ma na swoim koncie 15 albumów i 3 wydawnictwa koncertowe, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 mln. sztuk.

Merch Helloween dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV