Gwiazda hard rocka na Pol’and’Rock Festival 2020

Line-up tegorocznego Pol’and’Rock Festival nabiera rumieńców. Do obsady „najpiękniejszego festiwalu świata” dołącza formacja Clutch. Weterani hardrockowego grania 30 lipca wystąpią na dużej scenie Pol’and’rock.

Dowodzona przez Neila Fallona grupa Clutch nie jest może rockową awangardą, ale konsekwencja, rasowe brzmienie i fenomenalne koncerty to powody, dla których amerykańska kapela wymieniana jest wśród najlepszych rockowych kapel ostatnich lat.

Założony w 1991 r. zespół debiutował albumem „Transnational Speedway League”. Dziś na koncie Clutch jest 12 pełnowymiarowych wydawnictw. Muzyka grana przez kwartet rodem z Germantown w stanie Maryland to kwintesencja amerykańskiego hard rocka.

Clutch grają w Polsce regularnie. Nie mamy wątpliwości, że porywające, naszpikowane bluesowymi i psychodelicznymi akcentami utwory Clutch doskonale wpiszą się w muzyczny obraz Pol’and’Rock Festival. Już nie możemy się doczekać.

Pol’and’Rock Festival odbędzie się między 30 lipca a 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Dotychczas ogłoszone gwiazdy imprezy – obok Clutch – to While She Sleeps, Dropkick Murphys, King Gizzard & the Lizard Wizard i Pidżama Porno.

Przypomnijmy: ubiegłoroczny Pol’and’Rock Festival odbywał się w dniach 1-3 sierpnia 2019 r. Według organizatorów w imprezie wzięło udział ponad 750 tys. uczestników. Głównymi gwiazdami 25. Pol’and’Rock Festival były zespoły Parkway Drive, Prophets of Rage, Skunk Anansie, Acid Drinkers, Decapitated i Kult.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV