Godsmack w Polsce z materiałem z „When Legends Rise”

Bardzo dobrą informację dla polskich fanów Godsmack ma Metal Mind Productions. Popularni rockmani z Bostonu przyjadą do Polski. Ich koncert obędzie się 22 listopada w warszawskiej Progresji.

Oficjalny debiut Godsmack miał miejsce w 1998 r. Imienny album, którym grupa rozpoczęła swoją przygodę, sprzedał się w ponad 4 mln kopii. 20 lat później zespół ma się dobrze, wciąż koncertując oraz celebrując wydanie kolejnego, siódmego wydawnictwa.

Z materiałem z jeszcze gorącej płyty „When Legends Rise” 22 listopada Godsmack pojawi się w klubie Progresja w Warszawie. Koncert będzie częścią trasy promującej krążek.

Biletów w cenach 150/170 zł szukajcie na www.shop.metalmind.com.pl

„When Legends Rise” to pierwszy album Godsmack wydany dla wytówrni BMG.

– Nowe utwory są bardziej przystępne, choć są też momenty, które przypadną do gustu starszym fanom Godsmack. Bardziej jednak czuliśmy, że to dobry czas, by wyjść do szerszego grona odbiorców – o nowym albumie opowiada Sully Erna, frontman Godsmack.

– Możemy cały czas robić to samo, ale nie przyniosłoby to niczego nowego – wyjaśnia wokalista. – Widzę to tak, że kiedy weźmie się nasz katalog z ostatnich 20 lat, jest to pewien rozdział naszej kariery, bardziej nostalgiczna, vintage’owa wersja Godsmack, od tego momentu natomiast próbujemy odświeżyć nasze brzmienie, nasz image, nasze koncerty. Po prostu, chcemy pokazać nowy Godsmack. Widzimy bowiem, że od kiedy zaczęliśmy, pojawiło się nowe pokolenie, które dopiero teraz ma szansę nas poznać. Chcemy podejść do tego mądrze i tak, by nie zniechęcić wcześniejszej publiczności – kończy Erna.

Odsłuch „When Legends Rise” udostępniamy poniżej.

Po koszulki i inne produkty związane z Godsmack zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.