Floor Jansen pokonała nowotwór. Wokalistka wróciła na scenę

Doskonała wiadomość z obozu Nightwish. Floor Jansen, u której zdiagnozowano raka piersi, pokonała chorobę. Wokalistka ma za sobą pierwszy koncert po operacji wycięcia guza.

Pochodząca z Holandii frontwoman Nightwish ostatnio zaniepokoiła fanów, przekazując informację o chorobie nowotworowej. Floor natychmiast poddała się operacji, polegającej na wycięciu zmian rakowych.

„Moje rokowania są bardzo dobre. Wydaje się, że rak nie jest złośliwy, czyli się nie rozprzestrzenia. Zachowam moje piersi. Po operacji i leczeniu radiologicznym trzy miesiące później, mam nadzieję, uwolnię się od nowotworu. To, czy się to potwierdzi, będziemy wiedzieć po operacji” – w szczerym oświadczeniu pisała holenderska wokalistka.

Fani Floor i Nightwish mogą odetchnąć z ulgą. Przypuszczenia lekarzy się potwierdziły. Posiadaczka jednego z najlepszych wokali w świecie metalu jest zdrowa, co potwierdziła w mediach społecznościowych.

„Świetna wiadomość. Uwolniłam się od nowotworu. Udało się wyciąć całą tkankę nowotworową, a rak nie zdążył się rozprzestrzenić. W lutym poddam się miejscowej radioterapii, żeby upewnić się, że dalej wszystko będzie w porządku. Wracam już do sił po operacji i czuję ogromną ulgę. Nie czuję się jeszcze na sto procent dobrze, ale nie mam wątpliwości, że koncerty dadzą mi energię, której potrzebuję, żeby być z wami na naszej europejskiej trasie. Dziękuję za wspaniałe wsparcie i wszystkie dobre słowa” – napisała Floor.

W poniedziałek, 21 listopada, Floor wróciła na scenę, dając z Nightwish wyprzedany koncert na stadionie Wembley w Londynie. Przed Floor bardzo intensywna trasa, ale artystka zapewnia, że da radę i że będzie o siebie dbać. Trzymamy za słowo.

CZYTAJ TEŻ: FLOOR JANSEN Z NIGHTWISH PREZENTUJE SOLOWY SINGIEL „FIRE”

Przypomnijmy: Nightwish ma wystąpić w Polsce 14 grudnia 2022 r. Grupa zagra w Arenie Gliwice wraz z Beast In Black i Turmion Kätilöt. Koncert organizuje agencja Knock Out Productions.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.