Dwie nowe płyty Nine Inch Nails w sieci!

Trent Reznor zawsze działał na własnych zasadach. Kiedy branża muzyczna jest w odwrocie i nikt raczej nie planuje żadnych ruchów wydawniczych, w sieci pojawiły się dwie nowe płyty Nine Inch Nails.

Fani Nine Inch Nails będą zadowoleni. Bez zapowiedzi ani jakiejkolwiek promocji do sieci trafiły dwie (sic!) nowe płyty formacji Nine Inch Nails. Trent Reznor wraz ze swoim bliskim współpracownikiem Atticusem Rossem przygotowali aż 23 nowych utworów Nine Inch Nails.

„Rzeczywiście dziwne czasy” – na swoje stronie komentują Nine Inch Nails. „Podczas gdy informacje z godziny na godzinę stają się coraz bardziej ponure, znaleźliśmy się w położeniu, w którym lawirujemy między uczuciem nadziei a momentami całkowitej rozpaczy. Wszystko zmienia się z każdą minutą. Choć każdy z nas postrzega typ antyspołeczny, który woli przebywać na osobności, zostaliśmy zmuszeni doceniać siłę i potrzebę relacji”.

„Muzyka, czy to słuchanie jej, czy kontemplowanie jej i tworzenie, zawsze była czymś, co pomagało nam przez wszystko przechodzić, niezależnie czy były to dobre rzeczy, czy złe” – na swojej stronie podkreślają Nine Inch Nails.

Album możecie pobrać ze strony Nine Inch Nails lub odsłuchać go poniżej.

Płyty „Ghosts V: Together” i „Ghosts VI: Locusts” to rozwinięcie projektu Ghosts z 2008 r.

Ostatnim wydanym do tej pory albumem Nine Inch Nails był „Bad Witch” z 2018 r.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV