Dropkick Murphys na koncercie w Polsce w 2022

Wraz z luzowaniem obostrzeń w wielu krajach świata branża koncertowa powoli wraca do gry. Nie inaczej jest w Polsce. Kolejny gig ogłasza agencja Knock Out Productions. Na początku 2022 r. do Polski przyjadą Dropkick Murphys.

Koncert zespołu odbędzie się 10 lutego 2022 r. w hali nr 4 warszawskiego centrum EXPO XXI. Występ będzie częścią zimowej trasy, w ramach której Amerykanie będą promować swój najnowszy album „Turn Up That Dial”. Gościem specjalnym grupy będzie kalifornijski skład o przewrotnej nazwie The Interrupters.

Przedsprzedaż biletów wystartuje w najbliższy piątek w oficjalnym sklepie Knock Out Productions.

Szczegóły udostępniamy poniżej.

Założona przez basistę Kena Caseya w 1996 r. grupa Dropkick Murphys wywodzi się z Bostonu i czerpie inspirację z kultury lokalnej społeczności irlandzkiej. Dropkick Murphys łączą hardcore’u z celtic folkiem.

Dropkick Murphys mają na koncie dziewięć albumów, przy czym cztery najnowsze płyty ukazały się za sprawą niezależnej wytwórni należącej do zespołu. Od czasów występów w lokalnych bostońskich pubach zespół zagrał ponad 5 tys. koncertów i zagościł na znakomitych europejskich festiwalach, takich jak Download, Hellfest Open Air czy Rock am Ring.

Niewykluczone, że Dropkick Murphys pojawią się na tegorocznym Pol’and’Rock Festival. Zespół znalazł się w line-upie wydarzenia, choć ten może się jeszcze zmienić wraz z nową formułą imprezy (Pol’and’Rock Festival ma odbyć się w nowym miejscu przy zachowaniu ścisłego reżimu sanitarnego – red.).

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV