David Draiman (Disturbed) zaprosił Justina Biebera na… wspólnego „papierosa”

Wokalista Disturbed znany jest ze swojego zamiłowania do marihuany i często wypowiada się na jej temat. Tym razem podczas wizyty w Amsterdamie postanowił zaprosić na spotkanie nietypowego gościa.

Draiman odwiedził stolicę Holandii 9 stycznia i jak sam przyznaje od tamtej pory prawie non stop oddaje się przyjemnościom związanym z paleniem marihuany. Według muzyka jest to chwila na odpoczynek od ciężkiej pracy nad nową płytą jakiej Disturbed poświęcił ostatni czas. Jeśli przyjrzeć się wypowiedziom Draimana na przestrzeni lat często podkreśla fakt, że gdy tworzy to pali blanty.

– Prawie wszystkie teksty napisałem pod wpływem marihuany. – mówi muzyk w wywiadzie z 2015 roku. – Apogeum sięgnąłem podczas pisania i nagrywania albumu Evolution w 2018 roku. Wtedy naprawdę „fruwałem pod sufitem”. – przyznaje bez ogródek.

– Lubię z tym improwizować. A kiedy miksujesz różne rodzaje, marihuana wyrzuca z ciebie coś niezwykle pięknego i kreatywnego. Ludzie od zawsze używali różnego rodzaju środków w celach artystycznych. Poza tym marihuana ma wiele innych dobrych skutków jak działania przeciwzapalne czy obniżenie ciśnienia krwi. – argumentuje swoje stanowisko wokalista Disturbed.

Na swoim profilu na Instagramie Draiman zamieścił również szczególny post w którym zaprasza na wspólne palenie….Justina Biebera który również wtedy przebywał w Amsterdamie.

Najnowszy album Disturbed zatytułowany Divisive ukazał się w listopadzie 2022 roku.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.