Dave Grohl ma wspólny program TV z mamą. Zobacz trailer

Dave Grohl w osobliwy sposób wykorzystał nieplanowane wolne. Muzyk zrealizował pomysł stworzenia programu wspólnie z mamą. Do sieci trafił zwiastun ich wspólnego show o mamach największych gwiazd rocka.

Program ma być rozszerzeniem formuły książki „From The Cradle To Stage” (z ang. „Z kołyski na scenę”) wydanej przez Virginię Hanlon Grohl w 2017 r. Książka opowiada o mamach, które wychowały rockowe supergwiazdy. Jej bohaterkami są m.in. mamy Amy Winehouse i Michaela Stipe’a.

Czyje mamy pojawią się w programie Dave’a i Virginii Hanlon Grohl? Na celowniku lidera Foo Fighters są między innymi historie Pharrella Williamsa i Toma Morello.

Program miał zostać wyemitowany już wcześniej, jednak dopiero teraz zapowiedziano jego premierę. Za produkcję show odpowiadają Live Nation Productions i Endeavor Content. Będzie je można oglądać w telewizji Paramount+.

– Jestem podekscytowana, mogąc przedstawić szerokiej publiczności silne, kochające kobiety, które wspierały marzenia swoich muzykalnych dzieci – cieszy się Virginia Hanlon Grohl.

– Cieszę się, że mogę dołączyć do kolejnego etapu projektu mojej mamy, poznając historie innych muzyków, którzy mieli to samo szczęście, co ja, i byli wychowywani przez tak wspaniałe kobiety – dodaje Grohl i podkreśla: – Jestem to winien mojej mamie.

Póki co przygotowanych jest sześć odcinków. Pierwszy miał zostać wyemitowany jeszcze w marcu. Ostatecznie premierę show przesunięto na 6 maja.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy trailer najnowszej produkcji z liderem Foo Fighters i byłym perkusistą Nirvany oraz jego mamą w roli głównej.

CZYTAJ TEŻ: FOO FIGHTERS Z NOWYM SINGLEM, BUTAMI VANS I SAKE

Przypomnijmy: Foo Fighters mieli w ubiegłym roku świętować 25-lecie, grając rocznicową trasę, ale podobnie jak inne zespoły, Foos musieli zostać w domu. Pozwoliło im to zając się nowym albumem, który wydali na początku lutego. „Medicine at Midnight” to dziesiąty longplay grupy dowodzonej przez byłego perkusistę Nirvany.

Koszulki Foo Fighters, płyty i gadżety znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.